Edija Pālena fotoizstāde „Palestīna tuvplānā”

Atzīmējot martu kā attīstības sadarbības mēnesi, Eiropas Savienības (ES) māja ielūdz uz informācijas aģentūras LETA fotogrāfa Edija Pālena fotoizstādes „Palestīna tuvplānā” atklāšanu ES mājas Mākslas istabā, 3.martā plkst. 16.30. Pasākumā par Palestīnā īstenotajiem Eiropas Savienības projektiem stāstīs arī Eiropas gada attīstībai jauniešu vēstniece Rūta Kronberga.

Informācijas aģentūras LETA fotogrāfs Edijs Pālens pirms diviem gadiem piedalījās projektā „Jauniešu Foto maratons – Eiropas un Palestīnas fotogrāfi” un devās vienas nedēļas vizītē uz Palestīnu. Tur viņš kopā ar pieciem Eiropas un septiņiem Palestīnas fotogrāfiem uzņēma fotogrāfijas, kurās atainota palestīniešu ikdiena. E.Pālena Palestīnā tapušo fotogrāfiju izstāde būs aplūkojama ES mājas Mākslas istabā no 2. līdz pat 31.martam.

Izstādes atklāšanas pasākumā E.Pālens stāstīs par redzēto un piedzīvoto Palestīnā: kā dzīvo palestīnieši pilsētās, ciemos un bēgļu nometnēs? Vai eiropiešu priekšstati par šo Tuvo Austrumu zemi kā nemieru un protestu plosītu ir pamatoti? Kādi ir fotogrāfijās redzamo palestīniešu stāsti? Savukārt Eiropas Attīstības gada jauniešu vēstniece Rūta Kronberga stāstīs, kā tiek īstenota ES attīstības sadarbības politika Palestīnā. Jauniešu vēstniece stāstīs arī par iespējām, kādas paveras jauniešiem, iesaistoties dažādos starptautiskos projektos, kas notiek sadarbībā ar Palestīnu.

Pasākuma norises vieta: ES māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties pasākumam jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.