“Eco Trail” skrējiens Rīgā

Pirmo reizi Rīgā tiks rīkotas RIGA ECO TRAIL sacensības, kurās dalībnieki varēs piedalīties dažādās distancēs gan iešus, gan skriešus, kā arī izmantot nūjas un velosipēdus. ECO TRAIL ir lielu popularitāti ieguvušas sacensības visā Eiropā. Katru gadu šādi pasākumi notiek vairākās lielākās Eiropas galvaspilsētās, piemēram, Parīzē un Briselē.

ECO TRAIL skrējiena galvenās vērtības ir daba un veselība, kultūras mantojums un solidaritāte. Pasākums savas distances dažādības dēļ ir pieejams visu dzimumu un vecumu sportot gribētājiem, kā arī aizraujošs Rīgā plaši pārstāvētiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem – skrējējiem, nūjotājiem un velo braucējiem.

Sacensības notiks 2014.gada 29.jūnijā ar startu un finišu uz AB dambja, Rīgā. Trase vīsies cauri Rīgai un šķērsos Akmens, Salu un Dienvidu tiltus, dalībniekiem būs jādodas arī cauri Zaķusalai un Lucavsalai, kā arī pa skrējēju vidū iecienīto promenādi, tādējādi distances segums mainīsies no asfalta, bruģa, betona un grants līdz zemes celiņiem, takām un smiltīm.

Dalībniekiem skrējienā pieejamas 3 dažādas distances – DUO distance, 23km distance un 12km distance. DUO distances kopgarums ir ~46 km, ko dalībnieki vienlaicīgi veic divu cilvēku komandās, vienam dalībniekam pārvietojoties skriešus, bet otram – braucot uz velosipēda, abiem dalībniekiem pēc brīvas izvēles mainoties pozīcijām. Abiem dalībniekiem distancē jāpārvietojas redzamības robežās. Individuāliem dalībniekiem, ģimenēm un uzņēmumu komandām pieejamas distances ~23 km un ~12km garumā, ko dalībnieki veic ar kājām – skrienot, soļojot vai nūjojot.

Laika limits DUO 46km distancei ir 6 stundas, 23km distancei – 4 stundas, 12 km distancei – 4 stundas. Distancē atradīsies laika fiksēšanas kontrolpunkti, kur katram dalībniekam jāatzīmējas ar speciālu čipu, kas tiek izmantoti taku skrējienos. Lētāka pieteikšanās skrējienam ir līdz 1.jūnijam mājas lapā www.rigaecotrail.lv.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.