Dzimis 9 Kawak enerģijā

Storm

Vētra, pērkons – Kawac (Yucatan) / Kawoq (Kiche)

Personība: jauna un enerģiska, dzīvespriecīga, draudzīga un izpalīdzīga. Viņam ir svarīga vieta sabiedrībā. Ļoti daudzpusīgs, labs students un skolotājs. Par dziedināšanu un attīrīšanu.

Jūs esat dzīvespriecīgs, runīgs, draudzīgs un pastāvīgi enerģisks. Jums ir aktīvs prāts, kas nekad nepadodas. Jums patīk mācīties un esat izcils skolotājs, kā arī zinātkārs students. Tā kā jūs vienmēr meklējat jaunu pieredzi, ļoti bieži jūs ievērojat savas iekšējās un ārējās robežas. Jums ir raksturīgi rīkoties nedomājot. Tas ir tāpat, kā jūs ielecat ūdenī, nezinot, kā peldēt, un pēc tam iemācāties peldēt, atrodoties ūdenī. Šīs neapdomīgās pieredzes laikā jūs varat iegūt dažas brūces. Tomēr šīs problēmas patiešām ir dzīves mācība, un jūs vēlaties bagātināt savu dzīvi, riskējot. Dienas beigās jūs esat dzimis, lai piedzīvotu ekstazi.

Tā kā jūs nesat tik jauneklīgu enerģiju, jūs nekad nenoveco. Virspusē Vētras enerģija parāda spēku, jaunību un zinātkāri. Patiesībā jums ir dziļāka puse, kuru interesē reliģija, garīgums vai filozofija.

Vēl viens šīs dienas zīmes nosaukums ir Kopiena, kas nozīmē, ka jūs esat ļoti saistīts ar grupas apziņu. Jebkurai sociālajai grupai, kurai jūs piederat, ģimenei, paplašinātai ģimenei, kopienai, klasei, etniskajai grupai, ir liela loma jūsu dzīvē. Tas ir taisnība arī otrādi. Jūsu kopiena ir svarīga jums un jūs esat svarīga savai kopienai. Jums ir svarīga loma ģimenei un / vai sabiedrībai, kurai piederat. Jūsu mērķis šajā dzīvē ir kaut kas saistīts ar kalpošanu savai sociālajai grupai vai sabiedrībai kopumā.

Jūsu ģimenes saites ir ļoti spēcīgas. Pozitīvi ir tas, ka jūs vienmēr atbalstīs jūsu vecāki vai jūsu paplašinātā ģimene. Arī jūs esat labs dēls vai meita un labs vecāks. Jums ir cieša saikne ar savu ģimeni, it īpaši ar māti. Pat ja šķiet, ka šī saite jums nāk par labu, tā patiesībā rada neveselīgas pieķeršanās problēmu. Jums varētu būt izaicinājums atlaist savas saites un veikt savus individuālos soļus kā nobriedušam pieaugušam cilvēkam.

Izaicinājums: kļūt par citu dziednieku.

Līdzeklis: Mācības pie meistara skolotāja.

Piemērotas profesijas: ekologs, kopienas vadītājs, politiķis

Zīmes, ar kurām jūs sadzīvojat: Vētra (Kawak), Jaguārs (Xish), Sēklas (Kan) un Ūdens (Muluk)

Zīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: Vētra (Kawak), Pērtiķis (Chuwen), Ērglis (Men), Nakts (Akbal) un Brieži (Manik) 

9

Pacietība

* Savienojums ar citiem

* Mīksta sega

* Mierinoša

* Tiešais savienojums

* Perspektīva

* Pacietība

* Paliek spēcīgs

No 1 līdz 13 ir garš evolūcijas ceļojums, un 9. toņa stacijā mēs atrodam pacietības spēku. Tas ir gandrīz 70% ceļa, kur lielākajai daļai maratona skrējēju ir jāpārdzīvo noteikta prāta maiņa, lai saglabātu smago darbu.

9. tonis sniedz jums plašu skatu uz dzīvi un jautājumiem, tāpēc jūs zināt, kā būt pacietīgam. Pateicoties šai enerģijai, jums nobriedušā veidā pieder jūsu spēks. 9 enerģija ļauj plāniem un projektiem nonākt pēdējā pabeigšanas posmā

 

Jūsu Trecana zīme

Chuwen (Yucatan) / B’atz (Kiche)

Personība: pievilcīga, mākslinieciska, gudra un demonstrējoša ar jūtām. Ir daudz interešu, runīgs un ļoti ziņkārīgs

Gudrs, gudrs un dāsns. Nav iespējams jūs nepamanīt sabiedrībā. Kaut arī jūs dažreiz vēlaties paslēpties, tas nav iespējams. Jums ir spēcīgs raksturs, un intensīvu emociju dēļ jūs dažreiz izvēlaties palikt tālu no cilvēkiem. Ar burvīgo raksturu un jokiem jūs kļūstat uzmanības centrā ar gaismas ātrumu. Pērtiķis ir dabiski dzimis mākslinieks un amatnieks.

Vienkāršākajā veidā Pērtiķis simbolizē bērnu mūsos. Nevainīgi, zinātkāri, radoši, rotaļīgi un smieklīgi. Tas ir bērns, kurš glezno mājas sienas vai spēlē vijoli jaunā un radošā veidā vai jebko māksliniecisku un radošu pēc savas brīvas gribas.

Kā pieaugušam mūsu uzdevums ir aizsargāt šo bērnu, un pretī mēs saņemam iedvesmas barību. Tāpēc atcerieties savus bērnības sapņus, atraisiet radošumu un atbrīvojiet izteiksmīgumu.

Chuwen ir viena no veiksmīgākajām zīmēm, un viņam veicas ar laulību, bērniem, naudu, karjeru utt. Ir tīkls, kas savieno visas zīmes; saikne, kas visu savieno caur cilvēka radošumu un garīgo vienotību. Šis tīkls simbolizē Chuwen zīmi. Maiju vecākie saka, ka šajā dienā sāktajām laulībām un attiecībām būs cieša un ilgstoša saikne.

Izaicinājums: Nepietiekami koncentrējies pietiekami ilgi, lai mācītos un būtu labs vienā priekšmetā

Līdzeklis: būt radošam

Piemērotas profesijas: mākslinieks, dejotājs, vecmāte, fizioterapeits, terapeits.

Pazīmes, ar kurām sadzīvojat: Pērtiķis (Chuwen), Pūce (Kib), Krokodils (Imix) un Nāve (Kimi)

Pazīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: Pērtiķis (Chuwen), Ērglis (Men) , Vētra (Kawac), Nakts (Akbal) un Briedis (Manik)

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.