Dizainerus aicina piedalīties konkursā “Gada balva dizainā 2014”

Piedalīties tiek aicināti visi praktizējošie un vēl studējošie dizaineri, kas vēlas apliecināt sev, Latvijai un pasaulei savu radīt un darīt spēju. Pieteikt darbus, kā vienmēr, var arī visi ar dizaina objektu saistītie – dizaina pasūtītāji, izpildītāji, līdzautori, visi tie, kas piedalījušies kopā radot un īstenojot dizaineru ieceres un vēlas izcelt to nozīmību.

Piedalīties var sešās dizaina nomināciju kategorijās – Interjera dizains, Vides dizains, Rūpnieciskais dizains, Modes un tekstila dizains, Grafikas dizains, Foto dizains un Tematiskajā konkursā.

Par godu Rīgai kā Eiropas kultūras galvaspilsētai un Latvijai kā Eiropas prezidējošajai valstij 2015. gadā , sadarbībā ar Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju “Live Rīga ” tiek izsludināts Tematiskais konkurss “VELTĪJUMS”.

Tā mērķis ir izaicināt ikvienu esošu, topošu vai savā radošajā pārliecībā esošu dizaineri radīt spilgtas idejas jauniem neparastiem dizaina izstrādājumiem – veltēm – piemiņas lietām (suvenīriem). Dalībnieki tiek aicināti ierosināt svaigu skatījumu uz latvisku suvenīru – radošu tradicionālā kultūras mantojuma interpretāciju jaunās piemiņas veltēs, kas ļautu cilvēkiem iepazīt, atpazīt, un silti atcerēties šeit pieredzēto un piedzīvoto, sajūsmināties par kultūras vērtībām Rīgā un Latvijā.

Lai veicinātu Latvijas dizaina izglītības izcilību, apzinātu un popularizētu to mācībspēkus un viņu pārstāvētās skolas, konkursa GBD 2014 ietvaros notiek arī Skolu konkurss, kurā savā starpā sacentīsies labāko augstāko un vidējo profesionālo dizaina mācību iestāžu radošākie audzēkņi.

Pieteikšanās konkursam līdz 21. 07. 2014.

Sekojiet līdzi informācijai par “Gada balvu dizainā 2014” LDS mājas lapā www.design.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.