Distanču slēpošanas sacensības „Pārdaugavas kauss”

Iedzīvotāji aicināti pieteikties distanču slēpošanas sacensībām „Pārdaugavas kauss”, kas notiks 17.janvārī Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā (Uzvaras bulvāris 15). Sacensības risināsies sprinta distance, un tajās aicināts piedalīties ikviens slēpošanas entuziasts.

Sacensības organizē, lai dotu iespēju ikvienam slēpošanas sporta cienītājam pārbaudīt savu sportisko meistarību, kā arī varētu cīnīties par sacensību atbalstītāju sarūpēto balvu fondu.

Cīņa par medaļām notiks brīvajā stilā un dalībnieki, kuri veiks 500 vai 1000 metru garo distanci, tiks vērtēti četrās vecuma grupās, sieviešu un vīriešu konkurencē. Elites grupā sievietēm un vīriešiem pirmo trīs labāko rezultātu īpašnieki saņems naudas balvas. Savukārt pirmo trīs vietu ieguvēji katrā no vecuma grupām tiks apbalvoti ar pasākuma atbalstītāja – „Madshus” sarūpētajām balvām.

„Pārdaugavas kausa” izcīņas kvalifikācijas slēpojumi sievietēm notiks plkst. 15.30, bet plkst. 16.00 vīriešiem. Savukārt dienas kulminācija un emocijām bagātākie starti būs vērojami no plkst. 16.45, kad notiks fināla slēpojumi. Sacensības noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju.

Reģistrēšanās sacensībām ir bez maksas un iepriekš pieteikties iespējams līdz 16.janvāra plkst. 15.00 Rīgas ziemas sporta un atpūtas parka interneta vietnē:www.uzvarasparks.lv, kur var iepazīties arī ar sacensību nolikumu un programmu.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.