Dabas izglītības centrā „Meža mājā” atzīmēs Mitrāju dienu

Ķemeru nacionālais parks, Vēršupīte. Foto: L.Feldmane

Dabas izglītības centrs „Meža māja” 21. februārī aicina uz atvērto durvju dienas pasākumu ”Februāris – mitrāju mēnesis”. Apmeklētāji varēs gan uzzināt, kāpēc Ķemeru nacionālais parks ir mitrāju parks, gan gida pavadībā tuvāk iepazīt kādu no mitrājiem pastaigā dabā.

Pasākuma ietvaros plānota izglītojoša lekcija par mitrājiem – kas ir mitrāji un kādēļ tie vajadzīgi katram no mums. Notiks arī pastaiga dabā, lai iepazītu mitrājus turpat Meža mājas apkārtnē. Ziema tam ir īpaši izdevīgs laiks, jo ļauj mitrājus iepazīt no neierasta skatu punkta – bieži vien var nokļūt vietās, kur citos gadalaikos sausām kājām tas nav iespējams.

Pasākums notiks divos lekciju un pastaigu ciklos – plkst. 13:00 un 14:00. Apmeklētājus gaida arī „Meža mājas” īpaša mitrāju mēneša piemiņas balviņa katram apmeklētājam vai ģimenei, kas varēs noskaitīt tautasdziesmu par kādu no mitrājiem – jūru, ezeru, upi vai purvu.
Pasākums ir bezmaksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 26577265 (Ieva).

Pasākumu rīko Ķemeru nacionālā parka fonds Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta „Dabas izglītības centra „Meža māja” darbības uzlabošana un pilnveidošana sabiedrības vides apziņas veicināšanai” ietvaros, sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Atvērto durvju dienas nedēļas nogalēs ir viena no projekta aktivitātēm un tiek plānotas vienu reizi mēnesī.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.