Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļo pēcpusdienu Slampes bibliotēkā

Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki 19. janvārī plkst. 16:00 aicina Slampes pagasta un tuvējās apkārtnes iedzīvotājus uz neformālu atkalredzēšanos Zaļajā pēcpusdienā Slampes bibliotēkā. 

Zaļās pēcpusdienas DAP organizē jau vairāk nekā piecus gadus, lai varētu klātienē satikt un uzrunāt īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un to tuvumā dzīvojošos iedzīvotājus un sīkāk pastāstīt par tobrīd notiekošajām vai plānotajām aktualitātēm konkrētajā teritorijā. Tā ir iespēja arī izglītojoši izklaidējošā veidā ikvienu informēt par iespējām iesaistīties dažādos dabas aizsardzības pasākumos – talkās, dabas pētījumu programmās un citās aktivitātēs. Arī šogad Slampes iedzīvotāji aicināti neformālā gaisotnē tikties ar DAP darbiniekiem, lai pārrunātu teritorijā aktuālāko.

“Tiekoties ar īpaši aizsargājamo dabas teritoriju apkārtnē dzīvojošajiem iedzīvotājiem, vēlamies nepastarpinātā veidā nodot aktuālāko informāciju ne tikai par Ķemeru Nacionālā parka plānotajiem publiskajiem pasākumiem, bet arī par dabas aizsardzībā aktuāliem tematiem. Piemēram, šajā reizē klātesošajiem stāstīsim par visu Latvijas teritoriju aptverošo dabas skaitīšanas projektu, ko DAP uzsāks šajā gadā,” stāsta DAP Pierīgas reģionālās administrācijas Dabas izglītības centra “Meža māja” vadītāja Agnese Balandiņa. “Manuprāt, šī ir laba iespēja ne tikai saņemt patiesu un tiešu informāciju, bet arī tikt sadzirdētam un uzdot sev interesējošos jautājumus,” turpina A. Balandiņa.

Ar viesošanos Slampē DAP aizsāk Zaļo pēcpusdienu ciklu vairākās Ķemeru Nacionālā parka vietās un to tuvumā esošajās apdzīvotajās vietās.

  • 27. janvārī plkst. 18.00 Zaļā pēcpusdiena notiks Ķemeru bibliotēkā,
  • 2. februārī plkst. 18.00 – Engures saieta namā,
  • 9. februārī plkst. 18.00 – Lapmežciema muzejā,
  • 16. februārī plkst. 18.00 – Smārdes pagasta bibliotēkā,
  • 23. februārī plkst. 18.00 – Kauguru bibliotēkā.

Avots:  Dabas aizsardzības pārvalde

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.