Ceļotāju diena Ķemeru nacionālajā parkā

Sestdien, 3. maijā, jau ceturto gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā notiks Ceļotāju diena, kad savas durvis plaši ver ne tikai dabas takas un objekti, bet arī vietējie uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji, aicinot atklāt Ķemeru nacionālo parku ar visdažādāko piedāvājumu palīdzību.

Šogad par Ceļotāju dienas vadmotīvu izvēlēta dabas un veselības tēma, aicinot aizdomāties, cik ļoti liela nozīme dabai – visplašākajā šī vārda nozīmē – ir mūsu veselības uzturēšanā un uzlabošanā. Tāpat kā citus gadus, netrūks piedāvājumu veselības nostiprināšanai visdažādākajos veidos – gan izvingrinot muskuļus velo un laivu braucienos, izjādēs ar zirgiem un citās ne mazāk interesantās nodarbēs, gan ieelpojot kārtīgu malku svaiga gaisa lauku mājās, gan arī tiekot pie „šķipsniņas” adrenalīna mazliet ekstrēmāku pārgājienu laikā. Netrūks arī treniņu prātam dažādu izzinošu nodarbību un spēļu laikā. Un kas gan būtu veselība bez veselīga uztura – arī par to būs padomāts šīs Ceļotāju dienas laikā, dodot iespēju piedalīties veselīga uztura darbnīcā. Un, visbeidzot, „bonuss” ikvienai Ceļotāju dienas aktivitātei – mums visiem tik ļoti nepieciešamā ikdienas deva dzīvesprieka un pozitīvu emociju!
Īpaši šogad padomāts par dabai draudzīgu ceļošanu – dienas laikā no Ķemeru dzelzceļa stacijas uz galvenajiem Ceļotāju dienas norišu punktiem kursēs bezmaksas autobuss.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.