„Brīvības iela cauri gadsimtiem” – tikšanās ar mākslas vēsturnieku

16. oktobrī plkst. 17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēka (RCB, Brīvības ielā 49/52, 2.stāvā) aicina uz tikšanos ar mākslas vēsturnieku Gunāru Armanu. Gunārs Armans ir lielisks stāstnieks, kas apveltīts ar patiesi plašām zināšanām par Rīgas namu un ielu vēsturi. Viņa atlasītajos vizuālajos materiālos ieraudzīsim pavisam citādu Rīgu, kāda tā izskatījās 19., 20. un nu jau arī 21. gadsimtā, savukārt Armana kunga aizrautīgais stāstījums ļaus pilnībā iztēloties agrākās Rīgas veidolu un pamanīt nepelnīti aizmirstas pilsētvides detaļas.

No 13. līdz 19. oktobrim Latvijā jau ceturto gadu norisināsies UNESCO nedēļa. Tajā ikviens tiek aicināts iepazīt kultūras mantojumu, kas iekļauts kādā no UNESCO starptautiskajiem vai nacionālajiem sarakstiem – caur personisko pieredzi vai arī caur citu cilvēku atmiņām, stāstiem un leģendām.

Kopš šī gada RCB ir UNESCO Latvijas Nacionālās Komisijas tīkla “Stāstu bibliotēkas” pilntiesīgs dalībnieks. Tādēļ arī šogad padziļināti tiek pētīta Brīvības iela, kurā atrodas pati bibliotēka, un stāstīti stāsti par pašu ielu un tās apkaimi.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.