Brīvdabas meistarklašu festivāls „Give & Get”

No 24. līdz 27.jūlijam Vecumnieku novadā norisināsies ikgadējais brīvdabas meistarklašu festivāls „Give & Get”, kurā tā dalībniekiem būs iespēja ne tikai atpūsties un darboties citu veidotajās darbnīcās, bet arī pašiem dalīties tajā, ko viņi vislabāk prot darīt.

„Give & Get” ir dabai un cilvēcei draudzīga, izglītojoši izklaidējoša un iedvesmu atraisoša platforma jeb projekts, kura ietvaros notiek vairāki pilnveidojoši, uz labdarību vērsti pasākumi visa gada garumā, ar kulmināciju jūlijā.

Festivālā apmeklētājiem būs iespēja vairāk nekā desmit festivāla zonās piedalīties dažādās meistarklasēs un radošajās darbnīcās, iedvesmoties no sava sirdsdarba darītājiem un uzzināt daudz jauna par tradicionālo folkloru. Uz festivāla divām skatuvēm varēs baudīt dažādu muzikālo apvienību un dziesminieku daiļradi, kā Mikus Straume, Nepieradinātā Folka orķestris, Ansamblis Manta u.c., kā arī vērot citu mākslinieku priekšnesumus, koncertus un „Jam” sesijas.

„Tauriņa” zonā būs iespējams mācīties stepa deju, brazīļu cīņas mākslu capoeira, kā arī izdejoties danču vakarā. Piedzīvojumu, aktīvās atpūtas un dabas zonā „Zvirbulis” varēs piedalīties sportiskās aktivitātēs un gūt zināšanas par dabu, tās saglabāšanu un pētniecību. Savukārt „Vienradža” zonā varēs ņemt dalību improvizācijas teātra meistarklasē, attīstīt savu aktiermeistarību un runas mākslu, „”Pūce” aicinās iejusties dzejiskās noskaņās.

„Harmonijas” zonā festivāla dalībnieki varēs piedalīties garīgās pilnveidošanās praksē, uzzināt par dabas dziedniecības jautājumiem un apmeklēt lekcijas par veselīgu uzturu, zaļo dzīvesveidu un personības izaugsmi. Būs arī „Dziednīcas” zona, jeb pirtiņa, kur zinošu pirtnieku apgādībā varēs izbaudīt pirts rituālu un uzzināt tās noslēpumus, „Dabas doktorāts ” zāļu sievu vadībā palīdzēs apgūt ārstniecības augus, Vecākiem ar bērniem būs iespēja pavadīt laiku „Ģimeņu zonā”. „Kafejunīcas” rajonā par ziedojumiem varēs nobaudīt veģetāras maltītes.

Festivāla mērķis ir atmodināt cilvēkos apziņu, ka katram ir iespēja radīt un īstenot ap sevi visu, ko vēlamies – piepildīt sapņus, dziedināt un pilnveidot sevi, ģimeni, vidi, valsti un pat visu pasauli! Ir tikai jāizzina savi talanti un jāsāk tie īstenot! „Give & Get” vērtības ir darīt to, ko tu mīli, izjust māju sajūtu, dažādu kultūru izglītojošo un sociālo sadarbību un īstenot veselīgu dzīvesveidu. Šī gada festivāla galvenā vērtība ir latviskā dzīvesziņa, jeb atgriešanās pie saknēm, un mērķis- atcerēties tautas tradīciju patieso nozīmi un apzinātos, ka nav jābūt Sprīdītim, kas dodas laimi pasaule meklēt, bet gan jāmeklē tā pašiem sevī. Pasākumā netiks tirgots alkohols vai citas apreibinošas vielas un tiks nodrošināta tikai veģetārā ēdināšana.

Ar festivāla programmu sīkāk iespējams iepazīties mājaslapā „www.giveandget.lv”. Te arī iespējams iepazīties ar karti un norādījumiem, kā nokļūt pasākuma vietā. Biļetes uz „Give & Get” festivālu iespējams iegādāties mājaslapā „www.bilesuserviss.lv” un biļešu pārdošanas kasēs.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.