Brīvdabas koncerts Lucavsalā

Turpinot pagājušajā vasarā aizsākto tradīciju Rīgas Veikparkā Lucavsalā saulainajos trešdienu vakaros turpina piedāvāt brīvdabas koncertus, šajā nedēļā to papildinot arī ar skeitborda mini rampas sesiju un wakeskate testiem visiem interesentiem.

Trešdien, 9.jūlijā Lucavsalas veikparkā, lai nosvinētu karstā laika atgriešanos, uzstāsies nevis viena, bet veselas divas grupas – indie/alternative grupa “Momend” un alternative rock grupa “Karmafree”.”Momend” kopš dibināšanas 2009. gadā ir uzvarējusi vairākos jauno grupu konkursos, uzstājusies koncertos un festivālos Baltijā, izdevusi debijas albumu “Episodes of Trust” un pašlaik strādā pie otrā studijas albuma.Savukārt grupa “Karmafree” uzsāka savu darbību 2010. gadā Londonā kā live looping duets (vokāls+bass), bet 2013. gadāmaina skanējumu, vēstījumuun stilu no easy listening uz alternative rock. Jaunajā sastāvā grupa ir izdevusilive video dziesmai “Numb”, kā arī mūzikas video singlam “Invisible”, kuru ir izdevusi Lielbritānijas Neatkarīgā izdevniecība “Live and Dangerous”.

Paralēli koncertam Rīgas Veikparkā sadarbībā ar Boards.lv piedāvās skeitborda mini rampas sesiju un wake skate testus visiem interesentiem. Tāpat klātesošos priecēs BBQ, dzērieni un vasarīgs DJ sets, savukārt vakara kulminācija būs “Remote Wake Skates” filmas “Good Ratio” Latvijas brīvdabas pirmizrāde. Filma pārsteigusi visu skeitborda un veikborda pasauli, parādot to, ka wakeskate var uzņemt ievērojamus apgriezienus.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.