BRĪNUMU SKOLAS šovu pavasara sezona Kalnciema kvartālā

14. un 28. martā Kalnciema kvartālā tiks atklāta “Brīnumu skolas” jaunā – pavasara sezona ar divām jaunām zinātnisko eksperimentu šovprogrammām: izrādēm “Ugunīgā zinātne” un “Zinātnes šausmu stāstiņi”.

“Brīnumu skola” ir elpu aizraujošu fizikas un ķīmijas eksperimentu izrāde/šovs, kurā bērni iepazīst pasauli ar zinātnes palīdzību. Pavasara programmu vadīs bērniem jau pazīstamie eksperti – enerģiskie profesori Vladislavs un Mārtiņš no uzņēmuma “Laboratorium.lv”, ar kuriem iepazināmies jau Ziemasvētku brīnumu skolas izrādēs, gūstot lielu interesi bērnu un vecāku vidū.

Brīnumu skolā aicināti gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērni, jo programmas tiks pielāgotas dažādām vecumu grupām. Plkst. 11.30 aicināti bērni vecumā no 4. līdz 7. gadu vecumam, bet plkst. 13.30 – bērni vecumā no 7. līdz 14. g.v.

14. martā norisināsies pavasara “Brīnumu skolas” pirmā izrāde – šovs “Ugunīgā zinātne”. Šajā programmā sagaidāmi krāsainākie uguņi, skaļākie sprādzieni un krāšņākā uguņošana. Spilgtākais eksperiments būs muzikālā liesmu caurule (“Rubensa caurule”), kuras liesmas reaģē uz mūzikas skaņām!

28. martā bērni aicināti uz programmu “Zinātnes šausmu stāstiņi”, kurā būs eksperimenti ar dažādiem staipīgiem un gļotainiem materiāliem, kuri tiks veidoti uz vietas – Brīnumu skolas šausmu laboratorijā. Te būs gļotas, polimēru tārpi, mākslīgie zivju ikri un pat “gudrās” gļotas!

Programmas vadītāji:

Ķīmiķis, aktieris Vladislavs Šavlovskis;

Ķīmiķis, Ekspertu skolas nodarbību vadītājs Mārtiņš Gulbis.

Biļetes www.bilesupradize.lv, cena – 6 euro, ģimenes biļete (4 gab.) – 20 euro.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.