Bērnu radošo darbnīca „Orķestris“

Foto: Patti Tynan

Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Orķestris“, kas notiks sestdien, 7.martā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.

Radošajā darbnīcā bērniem būs iespēja sadzīvē sastopamas lietas izmantot otrreiz, izgatavojot dažādus interesantus priekšmetus un piešķirot tiem jaunu dzīvi.
Nodarbībā bērni izgatavos katrs savu mūzikas instrumentu, lai pēc tam veidotu kopīgu orķestri un stāstītu jauno instrumentu pārsteidzošos stāstus.
Pasākuma mērķauditorija – bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā (5 – 10 gadi) un viņu vecāki.
Radošā darbnīca notiks sadarbībā ar Latvijas Platforma attīstības sadarbībai biedru organizāciju Humana People to People in Latvia – nevalstisko organizāciju, kas dibināta 2006.gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.
2015.gads ir Eiropas gads attīstībai, tā mērķis ir pievērst uzmanību Eiropas apņēmībai izskaust nabadzību visā pasaulē un iedvesmot Eiropas iedzīvotājus iesaistīties un piedalīties attīstības darbā.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.