„Beach Games 2014” Vecāķos

Sestdien, 9. augustā, Vecāķu pludmalē programmas „Veselīgs rīdzinieks veselā Rīgā” ietvaros norisināsies veselības un saliedētības diena „Beach Games 2014”. Pasākuma mērķis ir pulcēt aktīvā sporta un atpūtas cienītājus. 

Pulksten 11.00 Vecāķu pludmalē sāksies komandas spēļu sacensības futbolā, volejbolā, strītbolā, kā arī individuālās sacensības armreslingā jeb roku cīņās. Vēlāk sporta pasākuma dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus arī virves vilkšanas sacensībās un sportiski izdejoties lielajā aerobikā pludmalē.

Iepriekšēja komandu reģistrācija notiek „Beach Games 2014”  oficiālajā mājas lapā www.ziemelubloks.lv. Visiem, kas vēlēsies piedalīties spēlēs, būs iespēja reģistrēties arī pasākuma norises dienā  informācijas stendos no plkst.10.00. 

„Beach Games 2014” ietvaros notiks arī „Limitless” ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi un pludmales aerobika fitnesa kluba „Lady Fitness” izpildījumā. 

Pasākumu organizē biedrība „Ziemeļu bloks ” sadarbībā ar Rīgas domi.

Biedrības „Ziemeļu bloks” darbības mērķis ir Rīgas jauniešu piesaistīšana sportam un kultūrai, organizējot tādus pasākumus kā „Beach Games 2014”. Biedrība plāno organizēt arī brīvprātīgo grupas zaļo zonu labiekārtošanai, mežu un parku uzkopšanai.

Veselības un Saliedētības dienas «Beach Games 2014» programma: 
10:00- dalībnieku reģistrācija; 11:00- «Beach Games 2014» pasākuma atklāšana
11:30- Futbola, volejbola, strītbola, armreslinga sacensību sākums
12:00- TEAM LIMITLESS ielu vingrotāju paraugdemonstrējumi un apmācība 
13:30- Lady Fitness aerobika
14:00- Futbola, volejbola, strītbola, armreslinga pusfināla spēles
15:00- Virves vilkšana LIELAJIEM 
16.00 – Virves vilkšana MAZAJIEM

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.