Baudi ziemas priekus „Sniega parkā”

Ziemas priekus pilnā mērā Rīgā var izbaudīt „Sniega parkā”, kas iekārtots Mežaparkā Lielās estrādes zonā. Pašvaldības uzņēmums „Rīgas meži” par sniega parka operatoru ir izvēlējies pazīstamo kalnu slēpošanas bāzi „Žagarkalns”. Sniegs Mežaparkā tiek saražots ar sniega lielgabaliem, tādēļ tas ir pietiekošā daudzumā.

Tur, kur vasarā ir skatītāju sēdvietas, ziemā ir ierīkota kameršļūkšanas zona ar piecām sniega renēm kameršļūkšanai bērniem un pieaugušajiem. Tā ir atrakcija, kas sniedz lielu prieku bērniem un pieaugušajiem, un, lai to lietotu, nav vajadzīgas nekādas īpašas prasmes. Iesēdies speciālā piepūšamā kamerā un šļūc lejā pa speciālu sniega trasi ar kalniņiem un virāžām.

„Sniega parkā” ir arī pirmā kalnu slēpošanas un snovborda apmācības trase Rīgas pilsētā. Tā ir 120 m gara nogāze ar ideālu slīpumu tieši apmācības veikšanai slēpotājiem un snoveriem un jo sevišķi bērniem. Uz nogāzes uzstādīti divi virves tipa slēpotāju pacēlāji (resna virve pie kuras slēpotājs vai snoveris var pieķerties ar roku un pilnīgi droši pacelties pa nogāzi uz augšu).

Mežaparka estrādes zonā ir ierīkota arī distanču slēpošanas trase ( ~ 1 km aplis ), kas ir noklāta ar mākslīgi saražoto sniegu. Sniega parkam ir inventāra nomas punkts, kur var iznomāt visu nepieciešamo un brīvdienās darbojas kafejnīca.

Brīvdienās darbojas slēpošanas un snovborda apmācības skola gan bērniem gan pieaugušajiem. Pēc iepriekšējas pieteikšanās ir iespējamas individuālās pamācības bērniem pie profesionāliem instruktoriem.

Sniega parka teritorijā ir plaša slidotava ar dabīgo ledu un, ja laika apstākļi atļauj, šeit var lieliski slidot.

Sniega parks ir ideāli piemērots skolnieku grupu apmeklējumiem darba dienās. Skolēnu grupām ir īpašas cenas gan inventāra nomai, gan apmācībai.

Sīkāka informācija interneta vietnē: www.sniegaparks.lv, tālr.: 22006617

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.