Balso par spilgtākajiem RIGA 2014 iespaidiem

Atskatoties uz Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumiem, organizatori aicina nobalsot par tiem projektiem, kas atstājuši visspilgtākos iespaidus. Mēneša garumā līdz 15.februārim ikviens aicināts nobalsot Rīga 2014 kultūras portālā www.riga2014.org.

„Tagad, kad Eiropas kultūras gads ir izskanējis, mēs aicinām pakavēties atmiņas par redzēto un dzirdēto, atzīmējot Rīga 2014 portālā tos pasākumus, kas atstājuši visspilgtāko iespaidu. Mums, organizatoriem, ir būtiski zināt ikviena viedokli. Varbūt tas ir bijis pārsteidzošākais un negaidītākais, varbūt tāds, kas raisīja lepnumu par Rīgu, Latviju un tās cilvēkiem, vai varbūt vēl ilgi palicis atmiņā ar uzdotajiem jautājumiem par mums pašiem,” mudina Rīga 2014 vadītāja Diāna Čivle.

Balsojumu meklē „Rīga 2014” kultūras portāla sadaļā „Programma”, kur atrodami visi 2014.gada laikā realizētie projekti. Notikumu secība balsojumā atkarīga no saņemto balsu skaita, populārākajiem ierindojoties augšgalā. Balsojums norisināsies līdz 15.februāra plkst. 23.59.

Rīga 2014 notikumu programma bija vērienīgākā līdz šim realizētā kultūras pasākumu programma Latvijas kultūras vēsturē. Programmas sagatavošanā un īstenošanā visa 2014.gada garumā bija iesaistīti vairāk nekā 12 000 dalībnieku no teju simts dažādām kultūras institūcijām, valsts un pilsētas kultūras iestādēm un nevalstiskajām kultūras organizācijām.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.