Atklās kultūras vasarnīcu „Esplanāde 2014”

Otrdien, 29. aprīlī, plkst. 17.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, piedaloties nodibinājuma „Rīga 2014” vadītājai Diānai Čivlei un sadarbības partnera „Lattelecom” valdes priekšsēdētājam Jurim Gulbim un „ERGO” valdes priekšsēdētājai Ingrīdai Ķirsei, atklās Eiropas kultūras galvaspilsētas kultūras vasarnīcu „Esplanāde 2014”.

Kultūras vasarnīcas atklāšanā par sadarbības uzsākšanu ar „Rīga 2014” paziņos un ar savu saldumu sortimentu atklāšanas viesus cienās saldējuma „Ekselence” ražotāja AS „Rīgas piena kombināts” valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs un AS „Laima” valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis.

Savukārt plkst. 19.00 ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis aicināts uz pirmo pasākumu kultūras vasarnīcā – beļģu un franču horeogrāfu līdzdalības deju izrādi „Bal Moderne”.

Kultūras vasarnīcas programmā katrai nedēļai būs sava tēma. Pirmā nedēļas tēma būs „Kustība” ar pasākumiem par veselīgu un atraktīvu brīvā laika pavadīšanu. Pirmās nedēļas laikā Esplanādē notiks gan Tvīda brauciens, gan ielu vingrošanas paraugdemonstrējumi. Ceturtdien, 1. maijā, visu dienu no plkst. 12.00 līdz 21.00 kultūras vasarnīcā ar plašu skatuves programmu un aktivitātēm tiks svinēti 10 gadi kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā.

„Esplanāde 2014” strādās no 29. aprīļa līdz 5. oktobrim katru dienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 20.14 (vai līdz pasākuma beigām). Visi pasākumi kultūras vasarnīcā būs bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.