Aromātiskās mantiņas – Lavendertoys

Lavendertoys ir Latvijā ražotas aromātiskās mantiņas un dizaina lietiņas, ar kaltētas lavandas ziedu pildījumu. Ideja par Lavendertoys produkciju aizsākās 2013.gadā, kad īpašniece Zane Gusta un viņas mamma Ginta Timbra, pēc vairākiem nodzīvotiem gadiem ASV, Anglijā un Dānijā, pārcēlās uz Latvijas laukiem, lai nodarbotos ar lietām kas tuvas sirdij – lavandas audzēšana un šūšana.

Ne viss uzreiz izdevās, jo bija jāgaida gads, līdz pirmajai lavandas ražai, tad arī sākām aktīvi tirgot mantiņas. Gadu gaidot pirmo lavandas ražu, mēs izstrādājām mantiņu dizainu, kas mūs apmierināja. Pirmo dizainu izstrādājām “ Lavendertoys Miega Pelei”, bet pieaugot pieprasījumam un izdabājot klientu vēlmēm, sākām ražot arī cita dizaina mantiņas.

LavendertoysŠobrīd piedāvājumā ir vairāk kā desmit veidu mantiņas un citas dizaina lietiņas: kaķīši, sunīši, pūcītes, zaķīši un citi zvēri, kā arī lavandas maisiņi, acu maskas un atslēgu piekariņi. Strādājam vēl pie jauniem dizainiem, jo esam jau iegājušas azartā. Ir aizraujoši izstrādāt jaunu, unikālu dizainu, un vēl saņemt pozitīvu vērtējumu no mūsu klientiem.

Mēs izgatavojam mantiņas pēc pasūtījuma, atbilstoši klienta vēlmēm, piemēram, izšujam vārdiņu uz mantiņu vai lavandas spilventiņa, ko iecienījuši mūsu klienti, kā dāvanu jaundzimušajiem, maziem bērniem, kā arī dāvanu vārda dienā. Viss ražošanas process ir cītīgs 100% roku darbs. Katra Lavendertoys mantiņa ir gatavota ar labām domām un sajūtām, lai tās dotu ne tikai lavandas aromātu, bet arī prieku.

Produkciju tirgojam pašas dažādos tirdziņos, kā arī dodam tirgot vairākos veikalos visā Latvijā, piemēram, Liepājā radošā telpā ” Ideju Bode”, Rīgā – Studijā ” Pienene ” , Galerijā “ETMO” , veikalā” ABRA” , Valmiermuižā- Dzirnavu ielā 2a, Jūrmalā – Veikals “Monarda”. Mūsu produkciju ir iespējams aplūkot un pasūtīt uzņēmuma mājaslapā- www.lavendertoys.lv

Anglijā dzīvojošie Latvieši Lavendertoys produkciju var iegādāties The Real Lavender Company Londonas veikaliņā, 8 Templedene court 15 Beckenham grove, Bromley, London, kā arī uzņēmuma mājaslapā http://www.thereallavender.co.uk/

Mieram un labsajūtai, to arī cenšamies nodot citiem caur Lavendertoys.

Lavendertoys

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.