Ar velosipēdi apkārt pasaulei

PedalTheWorld_FS
Pedal-the-World-1
in-miami
pedal-the-world-03_felix-starck
pedal-the-world

26 gadus vecais jaunietis no Vācijas dodas ceļojumā ar velosipēdu. Ceļojuma laikā ar velosipēdu ir veicis 18 000 km un pabijis 22 valstīs. Šo ceļojumi ir paveicis  365 dienās.

Fēliks Starks ir dzimis 1990. gadā, viņš nāk no Vācijas maza ciematiņa Herksheim. felix

Fēliksa dzīvē sports spēlē lielu lomu,  kopš 2013. gada jūnija viņa lielākā kaislība ir  sportu apvienot ar  ceļošanu. Kopš tā laika viņš ceļo pa pasauli ar velosipēdu. Ideja  apceļot visu pasauli ar velosipēdi pirmo reizi radās vecumā līdz  16 gadiem. Tajā laikā nebija pamatojošu iemeslu lai to darītu  un tai vietā Feliks  uz gadu devās uz Ameriku mācīties  vidusskolā.

Trīs gadus vēlāk šī ideja,  iepazīt Eiropu ar velosipēdu,  atkal pavīdēja prātā, bet atkal dažādi iemesli uzvarēja, un Feliks nolēmu strādāt sporta departamentā Daimler AG. Tur bija lieliska iespēja izmantot savus  kontaktu sporta nozarē un meklē nepieciešamos sponsorus  garajam velobraucienam. Vēlāk radās ideja piedzīvoto attainot dokumentālā filmā. 2013. gada jūnijā, īsti nesagatavojies,  ar  55kg bagāžu un dažām video kamerām Feliks bija gatavs ceļam.

Mērķis ir piepildīt sapni: sapni par absolūtu brīvību un atklāt mūsu pasaules malas.

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.