Ar kuģi “Jūrmala” no Jelgavas uz Jūrmalu

kugis_jurmala_jelgavaPiektdien, 16.jūnijā, kuģis “Jūrmala” aicina doties braucienā pa Lielupi no Jelgavas līdz Majoriem Jūrmalā. Brauciens sāksies Jelgavā no piestātnes pie gājēju tilta “Mītava” Driksas upes krastā pulksten 11, bet atgriešanās Jelgavā plānota pulksten 19.30.

Kuģis “Jūrmala”, kas vasaras sezonas laikā piedāvā braucienus pa Lielupes un Driksas ūdeņiem Jelgavā, sagatavojis īpašu piedāvājumu – 16.jūnijā doties braucienā pa Lielupi maršrutā Jelgava – Majori – Jelgava. Ar šo braucienu simboliski tiks atdzīvināta tradīcija, kad no Jelgavas pa ūdens ceļiem kuģīši devās uz Jūrmalu un atpakaļ. 

Brauciens sāksies pulksten 11 Jelgavā no piestātnes Driksas upes krastā pie gājēju tilta “Mītava”. Jūrmalā, Majoros, plānots ierasties pulksten 14.30, kur brauciena dalībniekiem paredzēts pusotras stundas brīvais laiks, lai apskatītu kūrortpilsētas centru un pulksten 16 uzsāktu ceļu atpakaļ uz Jelgavu. Ierašanās Jelgavā plānota ap pulksten 19.30.

Brauciena maksa vienai personai ir 20 EUR, pirmskolas vecuma bērniem līdz 6 gadu vecumam bez maksas. Rezervēt vietu braucienā, kā arī uzzināt plašāku informāciju par braucienu var zvanot pa tālruni 29578329.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.