Amatieru kori un ansambļi aicināti piedalīties videokonkursā

Līdz 20.februārim Eiropas Savienības dalībvalstu amatieru kori, ansambļi un videoklipu veidotāji var piedalīties videokonkursā “Eiropa harmonijā”, radoši nodziedot un nofilmējot Eiropas himnu.

“Vai jūs kādreiz esat prātojoši, kādi gan ir cilvēki citā Eiropas malā? Vai viņi prot dziedāt? Ko viņi domā par Eiropu? Kas viņiem rūp? Mēs esam. Un mēs gribam to noskaidrot! Tādēļ mēs rīkojam videoklipu konkursu, kas vairos dažādo Eiropas tautu saprašanos un veicinās mūsu bagātās kultūras daudzveidības novērtēšanu. Šogad esam nolēmuši, ka konkursam būs muzikāla ievirze, un rosinām jūs, jūsu ģimenes locekļus un draugus, kaimiņus, klasesbiedrus un kolēģus demonstrēt savu virtuozitāti videoklipu veidošanā un dziedātāja talantu,” par konkursa ideju informē organizatori – Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas (EESK) pārstāvji.

Video izaicinājumā “Eiropa harmonijā” aicināti piedalīties visu 28 ES dalībvalstu neprofesionālie videoklipu veidotāji un amatieru kori un ansambļi, veidojot vizuālu un muzikālu dialogu par Eiropu. Konkursa dalībniekiem jāizpilda Ludviga van Bēthovena un Frīdriha fon Šillera “Oda priekam” un šis priekšnesums jāpapildina ar videoklipu. Dalībnieki var izvēlēties, kādam Eiropai nozīmīgam tematam šo klipu veltīt. Darbi jāiesniedz līdz 2015. gada 20. februārim, pēc tam par tiem balsos skatītāji un uzvarētājus noteiks žūrijas komisija. Apbalvošanas ceremonija notiks 2015. gada maijā.

Organizatori uzsver, ka šajā konkursā svarīgākais nav sasniegt pilnību. Svarīgākais ir pašizteiksme, prieka gūšana, dalīšanās priekā ar pārējiem un varbūt iespēja iegūt kādu no godalgām. Konkursu rīko Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja sadarbībā ar Eiropas Savienības Padomes prezidējošo valsti Latviju.

Jūs varat sekot līdzi un iegūt vairāk informācijas par 2015. gada EESC rīkoto videoklipu izaicinājumu konkursa Facebook lapā un #EuropeInHarmony Twitter kontā!

Lai jūsu balss skan Eiropai harmonijā!

Video aicinājums piedalīties konkursā

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.