Amatas takas sakopšanas talka

Aicinām uz pavasara talku 11.maijā, ko organizē Gaujas nacionālā parka (GNP) tūrisma klasteris un Amatas novada pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Sakopsim vienu no krāšņākajiem Amatas takas posmiem – ģeoloģisko taku no Melturu tilta līdz Kārļu zivjaudzētavai un Ainavu krauju. Tūristu taka jau gadu desmitiem ir iecienīts maršruts, pirms aktīvās pārgājienu sezonas sākuma to nepieciešams sakopt un atjaunot tās labiekārtojumu.

 

Aicinām iesaistīties visu GNP esošo pilsētu un novadu iedzīvotājus, sporta un tūrisma aktīvistus, dabas draugus un lietpratējus.

Tikšanās 11.maijā plkst. 11:00 auto stāvlaukumā pie Melturu tilta.
Lūgums talkai iepriekš pieteikties pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 28681083.

Jāierodas ar labu omu, līdzi jāņem darbarīki, kas varētu noderēt – mačetes, krūmu šķēres, arī darba cimdi, atkritumu maisi u.c. Noteikti noderēs motorzāģis, lai novāktu vēja lauztus un taku aizšķērsojušus kokus. Pēc labi padarīta darba cienāsim visus talciniekus ar gardu zupu un siltu tēju.

Tiks atjaunoti marķējumi – oranžas rombveida atzīmes uz kokiem, kas palīdzēs ceļotājiem sasniegt galamērķi un gājiena laikā izbaudīt Amatas upes ielejas dabas skaistumu no vairākiem skatu punktiem, kā arī apskatīt dažādus dabas objektus, kā piemēram, smilšakmens atsegumus, iespaidīgus skudru pūžņus, bebru būves u.c.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.