Akcija “Mūsu ostas sēta” turpinās

Svētdien, 18.maijā no plkst. 11.00 līdz 17.00 Vecmīlgrāvī notiks jau par tradīciju kļuvusī akcija “Mūsu ostas sēta”, kuras laikā tiks apgleznota daļa no Rīgas brīvostas dzelzsbetona sētas.

Pirms četriem gadiem Vecmīlgrāvja attīstības biedrības (VAB) un Rīgas brīvostas aicinājumam apgleznot dzelzsbetona sētu atsaucās gan Rīgas 31. vidusskolas, Rīgas Rīnūžu vidusskolas, Rīgas 46. vidusskolas, gan Bērnu un jauniešu centra “Mīlgrāvis” jaunieši. Katrā pasākumā tiek apgleznots apmēram 100 metru garš sētas posms. Ja pagājušajā gadā jaunie mākslinieki uzbūra ainiņas no zemūdens pasaules, tad šogad uz dzelzsbetona sētas tiks zīmēti 47 aizsargājamie augi un ziedi.

“Maija sākumā tika izsludināts skiču konkurss par tēmu ” Ziedi un aizsargājamie augi Vecmīlgrāvī”, kurā piedalījās ap 200 jauno mākslinieku. Šis konkurss jauniešus pamudināja vairāk izpētīt sava dzimtā novada floru, kā rezultātā viņi ir apzinājušies, ka Vecmīlgrāvī ir sastopami daudz aizsargājamie augi un ziedi, kas drīz sāks ziedēt uz neizteiksmīgās Rīgas brīvostas teritoriju ierobežojošās sētas Meldru ielā 3,” stāsta pasākuma organizatore Zane Auškāpa.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.