“AirDog” panākumi pasaules inovāciju izstādē

Foto: Airdog

Latvijas uzņēmums SIA “Helico Aerospace Industries”, kas izstrādājis bezpilota lidaparātu “AirDog”, no 6.-9.janvārim piedalās pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē CES 2015 (Consumer Electronics Show), kas ikgadu norisinās Las Vegasā, ASV. Izstādes laikā, demonstrējot “AirDog” lidošanas prasmes, uzņēmums pievērsis lielu apmeklētāju un mediju uzmanību, kā rezultātā “AirDog” nominēts “Best of Ces Awards 2015” balvai, par ko var nobalsot internetā: http://Engadget.com/cesvoting

“AirDog” ir vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šogad piedalās CES 2015 izstādē ASV. Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka visa “Airdog” komanda, kas piedalās preštižajā izstādē, ir no Latvijas, kā arī atraktīvais izstādes stends ir izstrādāts Latvijā un to veica uzņēmums “Mindworks Ramps”.

Tā kā CES 2015 apmeklē liels skaits masu mediju pārstāvju, nepamanīts nav palicis arī “AirDog”. Uzņēmuma pārstāvji vairākkārt jau ir tikušies ar dažādiem mediju pārstāvjiem un demonstrājuši tiem “AirDog” lidošanas prasmes. Pirmos rakstus un sižetus jau ir publicējuši tādi pasaulē zināmi masu mediji kā CNN, Yahoo, The Verge, Engadget, Cnet un citi.

CES 2015 (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās Las Vegasā (ASV) un kurā šogad piedalās nepilni 4 tūkstoši dalībnieku, savukārt to apmeklē ap 140 tūkstošu cilvēku un gandrīz 7 tūkstoši masu mediju pārstāvju.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.