Aicinājums pieteikt bērnus bezmaksas ekskursijām

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa”, ko organizē biedrība “Ascendum”, arī šopavasar rīkos bezmaksas kultūrizglītojošas ekskursijas reģionu maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Pieteikties ekskursijām var jebkura pašvaldība vai skola, sadarbojoties ar sociālo dienestu.

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa” jau septīto sezonu sniedz iespēju reģionu bērniem iepazīties ar Rīgu un tās dāvātajām kultūras iespējām. Ekskursiju ietvaros bērniem tiek nodrošināta pilna dienas programma – muzeja, Gaismas pils un Vecrīgas apmeklējums gida pavadībā, kā arī sniegtas siltas pusdienas un iespēja skatīties izrādi Latvijas Leļļu teātrī. Visus ar ekskursiju saistītos izdevumus sedz biedrība “Ascendum”, pašvaldībām un skolām ir jāsedz tikai transporta izdevumi.

“Garā pupa” jau kopš pirmsākumiem rīko dažādas labdarības projektus, lai kultūras procesos iesaistītu sociālā riska ģimenēs augušos bērnus. Par galveno projekta aktivitāti ir kļuvusi bezmaksas ekskursiju organizēšana Rīgā. Šobrīd ekskursijās piedalījušies vairāk kā 3500 bērnu. Šogad plānots rīkot gan pavasara, gan rudens sezonas ekskursijas.

Lai arī sava novada bērniem sniegtu iespēju iepazīt Rīgu, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama biedrības “Ascendum” mājaslapā. Aizpildītā anketa jāsūta projekta koordinatorei uz e-pastu [email protected] Jebkādu neskaidrību gadījumā zvanīt 28278463.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.