Aicina pieteikties dalībai Festivālā „Muzykys Skrytuļs‟

Jaunās latgaliešu mūzikas festivāla „Muzykys Skrytuļs‟ organizatori aicina mūziķus un grupas pieteikties dalībai koncertos. Daugavpils novada Līksnā no 2014. gada 4. līdz 6. jūlijam jau piekto reizi notiks lielākais Jaunās latgaliešu mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs‟, pulcinot mūziķus, kuri dažādos žanros rada vai izpilda dziesmas latgaliski.

Festivālā „Muzykys Skrytuļs” tiek aicināti piedalīties ne tikai mūziķi. Lai paplašinātu festivāla programmu,  nodrošinātu mūzikas un mākslas sinerģiju, tiek organizēts plenērs „Muokslys Skrytuļs”, kura ietvaros no organizatoru piegādātiem  materiāliem, mākslinieki rada dabas objektu. Ikviena sabiedriska organizācija var piedalīties festivālā, organizējot aktivitātes, kurās tiek parādīta organizācijas darbība. Festivālā tiek aicināti arī amatnieki un tirgotāji, piedāvājot iegādāties apmeklētājiem savu produkciju. Iespēja savu ieguldījumu sniegt ir ikvienam interesentam, kurš vēlas būt kā brīvprātīgais organizatoru palīgs.

Festivāls ir nekomerciāls, tā moto „Kruot var na tikai naudu‟ tiek uzsvērts arī 2014. gadā. Atgādinām, ka jaunās latgaliešu mūzikas festivāla „Muzykys Skrytuļs‟ rīkošana tika aizsākta 2005.gadā, atkārtoti tas notika arī 2006., 2007. un 2011. gadā, popularizējot latgalisko identitāti un sekmējot jaunu dziesmu radīšanu latgaliski.

Festivāla nolikumu, aktivitāšu programmu un pieteikuma anketas var lejupielādēt: http://www.liksna.lv.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.