Adoptēto kaķu salidojums Juglas dzīvnieku patversmē

Juglas dzīvnieku patversmes “Labās mājas” pastāvēšanas laikā, patversmē murrājuši, spēlējušies, ēduši, auguši un blēņas darījuši septiņi simti dažāda vecuma, izskata un rakstura kaķi. Par dažu dzīvību un ar dažu izdarībām esam cīnījušies. Priecājušies un arī bēdājušies. Tomēr agrāk vai vēlāk, katrs no šiem dabas brīnumiem sagaida savu laimīgo dienu un dodas mājup. “Labās mājas” rīko labdarības orientēšanās sacensības ar suņiem “Robins mežā”, bezšķirnes suņu izstādes, seminārus par suņu uzvedību…., bet par kaķiem bijām piemirsuši.

Tā steidzam to labo un Sestdienā, 17.maijā plkst. 12:00 “Labajās mājās” notiek pirmais Kaķu salidojums. Šeit gan jāatzīmē, ka ierašanās bez kaķiem, jo diez vai kāds kaķis pienācīgi novērtēs saimnieka labos nodomus, mērojot ceļu uz patversmi.

Ceram uzklausīt daudzus iedvesmojošus stāstus par kaķu jauno, laimīgo dzīvi savās mājās. Vērot fotogrāfijās kaķu dzīves ainiņas un iemūžinātos darbus un nedarbus. Esam pārliecināti, ka šie stāsti iedrošinās arī daudzus citus cilvēkus savā mājā uzņemt kādu murrājošu brīnumu.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.