Dzimis 11 Etznab enerģijā

Nazis

Etznab (Yucatan) / Tijax (Kiche)

Personība: izveicīgs, labi organizēts, var būt mehāniķis. Sociāls, taču viņam ir grūtības tuvās attiecībās. Samierinoši un pašaizliedzīgi, bet nomāc dusmas.

Etznab ir realitātes spogulis. Jūs radāt dievišķās inteliģences dzirksteles gluži kā krama akmens. Jūs esat sabiedrisks, drosmīgs, izveicīgs un strādīgs, piepildīts ar dievišķu inteliģenci, talantīgs un ar lieliskām idejām. Jūs esat pazīstams kā pieklājīgs, pretimnākošs un nesavtīgs. Spēja atdalīt emocijas no realitātes, piemēram, sagriešana ar nazi, ir jūsu iedzimta spēja. Tā kā jūs esat ļoti detalizēti orientēts, tāpat kā griešana ar nazi, jūs vairāk interesē tehniskie priekšmeti. Jūs prasmīgi risināt mehāniskās problēmas, kā arī varētu būt labs amatnieks. Jūs pat varat būt mūzikas instrumentu virtuozs, jo jūs varat ļoti labi izmantot savas rokas.

Būdams Etznab enerģijas pārstāvis, jums ir kompetenta dzīves uztvere. Jūs mēdzat redzēt pasauli kā melnbaltu vai patiesu un nepatiesu.. Patiesība ir kaut kas, par ko jūs dziļi aizraujaties. Tas radīs spēcīgu patiesuma izjūtu jūsu sirdī. Apzināties kontrastus nozīmē redzēt pasauli kā konfliktu arēnu. Izvēlēties vienu realitāti pār citu nozīmē iedziļināties konfliktā un būt karavīram. Šī sāpīgā apziņa padara šo zīmi par potenciāli grūtu. Viena no jūsu pozitīvajām iezīmēm ir: jūsu pieeja tam, ka lietas tiek uzskatītas par pareizām vai nepareizām, rada vispirms sevis aplūkošanu un labošanu.

Negatīvā izteiksmē jūsu godīguma un truluma dēļ jūs reizēm varat būt sāpīgi. No apkārtējiem cilvēkiem vai pat tuviniekiem jūs bieži varat dzirdēt, ka esat vardarbīgs, nelaipns vai pārāk tiešs. Tie, kas jūs uzklausa, var nebūt labi sagremojami.

Maiji saka, ka Etznab cilvēki ir dziednieki un šī zīme ir saistīta ar dziedināšanu. Etznab var būt ierocis nogalināšanai, bet tas var būt arī dziedināšanas instruments dziednieka rokā. Tātad risinājums ir kļūt par skalpeli ķirurga rokās, nevis nazi, kas ievaino apkārtējos cilvēkus. Lai to izdarītu, jums jāzina, ko sagriezt un ko negriezt.

Izaicinājums: iestrēgt starp domām par pašlabumu vai upurēšanu.

Līdzeklis: Ļauj citiem uzņemties vadību

Piemērotas profesijas: ārsts, ginekologs, ķirurgs.

Pazīmes, ar kurām sadzīvojat: nazis (Etznab), spieķis (Ben), nakts (Akbal) un trusis (Lamat).

Pazīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: nazis (Etznab), Jaguar (Xish), vējš (Ik), nāve (Kimi) un suns (Ok).

Tonāls

11

*Izšķirtspēja

* Potenciāls

* Mainīt

* Savienojums

* Izšķirtspēja

* Progress

11 tiek identificēts ar izmaiņām un varbūt dažreiz par daudz. Lai jaunas idejas dotu augļus, jānotiek pārmaiņām. 10nieks ir par kādreiz sapņa materializāciju. Tomēr evolūcija vēl nav sasniegusi pilnību. Jūsu mērķis ir panākt pārmaiņas un izšķirtspēju, paverot jaunu vietu evolūcijas turpināšanai.

Trusis

Lamat (Jukatana) / Q’anil (Kiche)

Personība: enerģiska, aizņemta, nervoza, inteliģenta un rotaļīga. Gudrs, bet nedaudz paranoisks. Patīk cīnīties.

Kopumā jums ir ļoti paveicies, un jums ir paveicies liktenis. Maiju zīme Trusis simbolizē veiksmi un pārpilnību, tāpat kā Ķīnā, un tai ir līdzīgas īpašības ķīniešu kultūrā un astroloģijā. Jūsu ievērojamā iezīme ir ērts un ērts ceļš “reālajā” pasaulē. Jūs varat viegli kļūt veiksmīgs un vienmēr nokrist uz četrām kājām.

Arī tavam prātam noderēja Lamat pārpilnība. Jums ir prāts, kas nekad nepadodas un ir nepieciešams pastāvīgi stimulēt. Tādēļ jums patīk lasīt, runāt un sazināties ar cilvēkiem par katru tēmu. Kopumā mēs varam jūs saukt par pārpilnības magnētu. Jūsu augsti attīstītā estētiskā uztvere, gaišais prāts un humoristiskais veids ļauj jums dzīvot priecīgi. Jūsu burvīgais veselīgas dzīves noslēpums ir spēja saglabāt vieglu sirdi un labu humora izjūtu pat visgrūtākajos brīžos.

Jūs varat būt brīnišķīgs vecāks un, iespējams, vēlēties daudz bērnu, jo jūs ļoti labi satiekaties ar jaunākajām paaudzēm.

Jūs varat būt produktīvs cilvēks, kā arī baudu meklētājs. Jūsu tieksme meklēt prieku var radīt atkarību no alkohola, narkotikām utt. Diemžēl tas var likt iztukšot jūsu dzīvības spēkus. Labākais veids, kā to novērst, ir produktīvi izmantot enerģiju un izvairīties no slinkuma.

Izaicinājums: kontrolēt sevi, lai veiktu uzdevumus

Līdzeklis: izvairīšanās no galējībām un pārmērībām. Rūpīgi izvēloties draugus un mīļotos.

Atbilstošās profesijas: Zemnieks, filozofs, matemātiķis.

Pazīmes, ar kurām sadzīvojat: Trusis (Lamat), Spieķis (Ben), Nazis (Etznab) un Nakts (Akbal).

Pazīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: Trusis (lamat), Ceļš (Eb), Pūce (Kib), Gaisma (Ahaw) un Sēklas (Kan).


Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.