Galvenā valūta uz planētas Zeme ir UZMANĪBA

Galvenā valūta uz planētas Zeme ir UZMANĪBA. Nevis briljanti, ne dolāri, ne naftas bareli, ne dzīvojamās platības kvadrātmetri. Tikai uzmanība, enerģijas pievilkšana savai personai jebkādā veidā.
Caur ķermeņa formām, caur sociālo stāvokli un naudu, caur varu, caur garīgajām praksēm.

Jau no agras bērnības cilvēks sev piesaista mammas, tēta, radinieku uzmanību, pēc tam draugu, skolotāju, kolēģu, pretējā dzimuma uzmanību. Dažkārt, lai to izdarītu, ir gatavs darīt ko ekstrēmu – gatavs iziet kails Sarkanajā Laukumā vai uzrāpties uz paša augstākā jumta, lai, piemēram, savāktu sev skatījumus instagramā. Bet ko ar šo uzmanību darīt pēc tam?

Pašā uzmanības saņemšanā nav nekā slikta – ar noteikumu, ka tu pretī atdod kaut ko tam līdzvērtīgu.
Vai tad ir slikti, ja bērns pievērš sev mammas uzmanību un nopelna kādu uzslavu? Nē. Bet mammai arī pilnīgi noteikti nepietiek uzmanības, un bērns ir Dieva radīts tieši tādēļ, lai saņemot uzmanību, izlaistu to caur sevi, pavairotu un atdotu to tiem, kuri šo uzmanību iedeva viņam.

Saules sistēmā ir viena centrālā figūra, kas pievelk visu uzmanību – tā ir Saule, bet tā arī visvairāk par visiem atdod, dodot gaismu un siltumu. Pārējās planētas saņem Saules “uzmanību” – tās gaismu – un atstaro to, tāpēc Saules sistēmā viss ir harmoniski.

Reti, bet ir cilvēki, kuri līdzinās Saulei, kuri savu uzmanību “izdala” dažādās formās, neko neprasot pretī. Taču vairums cilvēku līdzinās pārējām planētām, kurām vajadzīga uzmanība, bet, ja tās saņem vairāk, kā atdod, tad ar šādu cilvēku notiek nepatīkamas metamorfozes – viņš slimo, kļūst nabadzīgāks, rodas bailes. Citiem vārdiem sakot, viņš kļūst neveiksmīgs.

Veiksmes formula ir ļoti vienkārša – atdod. Un uz katru atdoto Dievs atgriezīs 10, 100 reizes vairāk.

Daži to saprot burtiski – ka jāatdod ir sava dzīvojamā platība, nauda, kādam tie ir labākie gadi, jānodarbojas ar pašuzupurēšanos un pašizdzīšanu. Taču viss ir daudz vienkāršāk.

Visas reliģijas runā par to, ka vienkārši jabūt cilvēkam un jāizturas pret citiem tā, kā vēlies, lai izturas pret tevi. Te nu arī ir cilvēka laimes formula un tā ir tik vienkārša, ka daudzi domā, ka te ir kāds ļoti sarežgīts āķis. Ka ir garīgi jāattīstās, kaut kas jāpierāda mammai, bijušajam vīram vai visai cilvēcei…. Pārāk sarežģīti laimei. Nelaimei ar to ir pietiekami, bet laimei nav vajadzīgs nekas, tā ir vienkāršībā.

Dmitrijs Trockis
Avots: alhimik108.com/
Tulkoja: Ginta Filia Solis

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.