24.slēpošanas maratons “Apkārt Alaukstam”

Uzsākta dalībnieku reģistrācija jau 24. slēpojumam “Apkārt Alaukstam”, kas šogad notiks 7.februārī, pulcējot gan profesionāļus, gan slēpošanas entuziastus.

Iepriekšējā pieteikšanās pieejama līdz 2.februārim, to var veikt slēpojuma mājas labā www.alauksts.lv un veikalu tīkla “Burusports” veikalos. Līdz 20.janvārim bērniem pieteikšanās bez maksas, pārējiem – par pazeminātu dalības maksu.

Sacensību rīkotāji vienmēr domājuši par dalībniekiem, izņēmums nav arī šī reize, un šogad tiek piedāvāts vēl plašāks distanču klāsts, lai katrs var izvēlēties sev piemērotāko.

Sportiski noskaņotie varēs izvēlēties tradicionālo, bet nedaudz pagarināto “Sportland” Tautas maratona distanci, kurā šogad būs jāveic 22 kilometri.

Šī gada jaunums ir “Burusports” Veselības maratons, distance 9 kilometru garumā. Tajā aicināti pieteiktie tie, kuriem galvenais nav rezultāts, bet iespēja sevi pierādīt, kā atraktīvu, aktīvu un radošu sporta cienītāju. Šo varētu nosaukt arī par karnevāla distanci, kurā ikviens var slēpot sev ierastā tērpā, teiksim, uzvalkā, ja esi biroja darbinieks, un tā jūties visērtāk. Var izvēlēties arī īpašus tērpus, maskas, visu ko citu ārpus distanču slēpošanas standartiem. Dalībnieki, kuri piedalīsies šajā maratona distancē tiks arī vērtēti, un žūrija izvēlēsies jautrākos un atraktīvākos slēpotājus, kuri saņems īpašas balvas. Protams, balvas būs arī ātrākajiem slēpotājiem.

Vismazākajiem slēpotājiem būs arī “Skrīveru saldumu” distance no 400 metriem līdz vienam kilometram.

Slēpojuma rīkotāji parūpējušies arī par to, lai pie naudas balvām ”Sportland” Tautas maratona distancē tiktu ne tikai ātrākie. Pirmo trīs vietu ieguvēji gan vīriešu, gan sieviešu distances ātrākie saņems attiecīgi: 1. vieta – 250 eiro, 2.vieta – 150 eiro, 3.vieta -100 eiro. Naudas balvas tiks arī katra simta pirmās vietas ieguvējiem, proti – 101., 201., 301., 401., 501. 601,701.,801.,901 un 1001 vietas saņems 101 eiro.

Ar piemiņas kausiem un medaļām apbalvos labākos atsevišķās vecuma grupās, kuru iedalījums šogad ļoti plašs. Tradicionālo apbalvojumu – piemiņas medaļu – saņems tie “Apkārt Alaukstam” dalībnieki, kuri sekmīgi finišējuši 10, 15 un 20 reizes.

Visu informāciju iespējams uzzināt sacensību oficiālajā mājas lapā www.alauksts.lv

Reģistrējies jau tagad uz vietas Rīgā, Burusports veikalos, Čaka iela 149, Gaujas iela 7, Cabo caffe : R. Feldmaņa 8 Ķīšezers.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.