Vīrietis un Sieviete

Vīrieti!
Neapzināti mēs dievinām sievietes vājumu un stiprās jūtas, kas ir dabiska, neatņemama Jūsu sastavdaļa. Mums jābūt pārākiem par sievieti spēkā, bet nekādā gadījumā ne jūtās. Mums šis Dievišķais radījums vajadzīgs, lai mēs paši justos spēcīgāki. Tas, kurš kaut domās pacēlis roku pret šo Dieva radījumu, apliecina savu vājumu, kā iznākums ir vājš vīrietis, nepilnīgs.

Sieviete!
Tā vietā, lai baidītos no tā, ka Jūs nemīl, lai Jūsu emocionalitāte nenodara pari Jūsu virietim, piedodiet viņam, ka viņam neienāk prātā atraisīties no bailēm, un atbrīvojieties arī no savejām. Tad vīrietim nebūs jāmeklē tā ĪSTĀ sieviete, un sev par lielu brīnumu to atradīs sev līdzās. Sieviete, kas atbrīvo mīlestību no baiļu važām, vienmēr saista virieti ar mīlestību.

Mīlestību piesaista tikai mīlestība. Nekādi noteikumi vai prasības, kaprīzes un bezpalīdzības vaimanas to nepiesaistīs, nenoturēs.
Nelīdzēs, ka esat skaista, uzticīga, kārtīga, tīrīga, gudra, rupīga….

Mīliet sevi un atveriet sevi citiem, lai Jūs var iemīlēt. Tad nenāksies liet asaras aiz paša radītajiem baiļu muriem, par to, ka Jūs nemīl. Pie tā, otrs nav vainīgs.

Tikai brīvs cilvēks spēj būt mīlošs un drošs.
Sagūstīts gars, rauj baiļu valgus, cīnās un cieš zaudējumus, jo neredz, ka bailes vienkārši jāatlaiž brīvībā.
Zemapziņā, cilvēks vēlas sevi redzēt kā labu un mīlestibas cienīgu. Šāda vēlme ir tik varena, ka piespiež pazemot citus, lai tikai pats šķistu labāks.

Piedodu šīm bailēm, kas manī ir iemitinājušās.
Piedodu sev, ke esu ielaidis tas sevī.
Lūdzu piedošanu savam ķermenim, sirdij, dvēselei, garam, ka ar bailēm esu nodarījis tiem pāri.
Lūdzu piedošanu sev tuviem cilvēkiem, ka ar šo stresu un bailēm, esu kaitējis viņiem.

~ Vents Klimovics

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.