Vienā vakarā ar Foo Fighters Lucavsalā uzstāsies Eiropas lielāko festivālu galvenās skatuves cienīgas grupas – Biffy Clyro un The Kills

Foto: KROQ.com

Foto: KROQ.com

21. jūnijā Lucavsalā notiks šīs vasaras pirmais lielais šovs un viens no centrālajiem mūzikas notikumiem – amerikāņu rokgrupas “Foo Fighters” uzstāšanās ar agrāko “Nirvana” bundzinieku Deivu Grolu priekšplānā. Pasākuma īpašie viesi būs Eiropas lielāko festivālu galvenās skatuves cienīgi mākslinieki – populārā britu grupa “Biffy Clyro” un atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”. Pirms visiem trim lielajiem grandiem klātesošos izklaidēs arī šobrīd aktuālākā Igaunijas koncertgrupa – “Elephants From Neptune”.

Šobrīd biļetes cena ir tikai 69 €. Cena ir spēkā, kamēr biļetes šajā cenu katogorijā ir pieejamas. Biļetes ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Festivāla mēroga notikums Daugavas krastā būs kulta grupu vienīgā uzstāšanās Baltijā.

Par “Foo Fighters” koncerta apmēru liecina gadījums, kad Jaunzēlandes pilsētā Oklendā tika reģistrēti pazemes grūdieni, kurus, iespējams, lēkājot un dejojot izraisīja “Foo Fighters” koncerta apmeklētāji.

Savas karjeras laikā Deivs Grols (Dave Grohl), Teilors Hovkins (Taylor Hawkins), Neits Mendels (Nate Mendel), Kriss Šiflets (Chris Shiflett) un Pets Smīrs (Pat Smear) ir pārliecinoši izsitušies līdz rokmūzikas virsotnei, kļūstot par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē un pieprasītākajiem festivālu māksliniekiem. “Foo Fighters” kontā ir vienpadsmit prestižās “Grammy” balvas.

“Biffy Clyro” pēdējo gadu laikā ir apliecinājusi sevi kā viena no pasaules interesantākajām rokgrupām, un tās popularitāte sasniegusi milzu apmērus. Skotijas trio šovi daudzviet Eiropā ir izpārdoti, turklāt “Biffy Clyro” jaunākais albums “Ellipsis” guvis milzu panākumus visā pasaulē. Noskaties video šeit.

ASV un Lielbritānijas duetā “The Kills” ir apvienojušies amerikāņu dziedātāja Elisona Mosharta (Alison Mosshart) un brits Džeimijs Hinss (Jamie Hince). “The Kills” šogad spoži pieteica savu atgriešanos, laižot klajā piekto studijas albumu “Ash & Ice”. Aizvadītajā vasarā grupa muzicēja lielākajos mūzikas festivālos, gūstot nedalītu publikas mīlestību. Noskaties video šeit.

“Elephants From Neptune” šodien ir viens no spilgtākajiem vārdiem uz Baltijas mūzikas skatuves un viena no daudzsološākajām koncertgrupām Igaunijā. Grupu raksturo masīvas ģitāru partijas un jaudīgi sitamo instrumentu spēles risinājumi, atsaucoties un iedvesmojoties no Deiva Grola un “Queens of the Stone Age”.

Skatuves priekšā būs īpaša fanu zona, cena biļetei fanu zonā – 99 €. Pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās automašīnas stāvvietu, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu bāru un WC, kā arī ieeju fanu zonā. VIP biļetes cena – 199 €.

Avots: FBI

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.