Vērojot mūsdienu attiecības starp vīriešiem un sievietēm

Foto: Lelde Feldmane

Foto: Lelde Feldmane

Cilvēks nāk uz zemes mācīties un strādāt. Te neiet runa par skolām un algotiem darbiem 🙂  Šāda attieksme jau ir daudzu cilvēku apziņas daile, bet pārējiem tā būs jau tuvā (kosmiskajos mērogos) nākotne. Tāpēc arī attiecību jautājumā valdīs cita sapratne un atbildība. Jau tagad mēs vērojam kā sieviete arvien vairāk sāk atgūt savu zaudēto un nonievāto potenciālu, liekot vīriešiem savukārt apzināties savējo patieso. Svari tiek izlīdzināti. Arī fakts, ka ļoti liels vairums cilvēku izvēlas dzīvot vientuļnieka dzīvesveidu, nepārprotami pierāda apziņas transformāciju un veco dogmu jeb senču smago domu spiedogu atcelšanu. Lūk fakti, piemēram, Zviedrijā 47% mājsaimniecībās dzīvo “vientuļnieku”, Anglijā vairāk kā 2,5 miljoni, Japānā 31 % dzīvo vienatnē, puse amerikāņu oficiāli ir vienpaši, Kanādā, Krievijā, Dienvidāfrikā un Itālijā virs 20 % mājsaimniecību dzīvo tikai viens cilvēks. Tāda ir statistika. 

Paskatoties uz šo tendenci un visu kopumā var secināt, ka jau tagad un nākotnē globāli katrs – gan vīrietis, gan sieviete apzinādamies savu patieso būtību un zemes dzīves jēgu, primāri izvirzīs Gara vērtības un vajadzības. Ja šo divu cilvēku dzīves platformas pietuvosies savā līdzībā un plānotajos nodomos, tikai tad veidosies ģimenes kodols, spēcīgs un dzīvotspējīgs. Pilnvērtība būs visos gadījumos, jo laime ir meklējama savas Individualitātes realizācijā caur nospraustajiem uzdevumiem, bet pagātnes uzstādījumi pārtaps par izdegušām spuldzēm, pamestām un nevienam nevajadzīgām, zem laikmetu sūnām.

Šajā sakarā ir arī skaista Austrumu gudrība par Dievu, kurš lūdza vīram aiziet uz aku pēc ūdens, lai remdētu savas slāpes. Pa ceļam vīrs sastop izskatīgu sievieti, aizmirsdams par savu uzdevumu, viņš iepazīstas, nodibina ģimeni un uzceļ māju. Gadi iet, bērni aug, visi laimīgi… Bet tad, pēkšņi iestājas sausums, nav ražas, atnāk bads… Nomirst bērni, nomirst sieva, nodeg saimniecība… Vīrs palika atkal viens un galīgi nelaimīgs… Un tad viņš klusi jo klusi sadzird ausīs balsi sakām: “Man slāpst!”, un vīrs atcerējās savu aizmirsto uzdevumu…

Visums-Vilnis Priedite-528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.