VELOtirdziņš Kalnciema kvartālā

Viena no galvenajām Rīgas Velo nedēļas tradīcijām ir ikgadējais tirdziņš, kurā ražotāji, tirgotāji un meistari no visas Latvijas izliek apmeklētāju apskatei neskaitāmus divriteņus, trīsriteņus, aksesuārus un citas unikālas lietas un piedāvā rokdarbus, akcijas vai atrakcijas, kas saistītas ar velosipēdiem. Šogad VELOtirdziņš norisināsies sestdien, 2. maijā Kalnciema kvartālā no pl. 10.00 līdz 16.00.

Paralēli tirdziņa velo lietu andelei un brīvdabas velo izstādei, kurā varēs apskatīt divriteņu pērles no pagājušā gadsimta, plkst. 12.00 un 13.00 Vīnu veikala zālē norisināsies bezmaksas informatīvi semināri jauniešiem, kas Rīgā pārvietojas ar velosipēdiem, motorolleriem vai kā gājēji. Kas jāņem vērā braucot ar velosipēdu vai motorolleru? Svarīgākie ceļu satiksmes noteikumi, kas būtu jāņem vērā gājējam un motorollera vai velosipēda vadītājam? Kāds ir drošs apģērbs braucot ar motorolleru vai velosipēdu? Kādas tehniskas nianses jāņem vērā pārvietojoties ar velosipēdu vai motorolleru? Kas ir tās lietas, kurām jāpievērš uzmanība un kuras jāzina par savstarpējo attiecību veidošanu uz ceļa (autovadītāji/ velosipēdisti/ gājēji)? Kas ir drošas braukšanas pamatprincipi? Šos un citus Jūsu interesējošos jautājums atbildēs DBS Autoskolas eksperti.

Par radošo darbošanos bērniem-velo cienītājiem un citiem interesentiem dienas gaitā parūpēsies “Ella Pella”. Darbnīcā tiks veidoti atstarotāji, ko pēc tam varēs pielīmēt pie riteņa, ķiveres vai jebkurā citā, labi redzamā vietā.

Paralēli norisināsies arī ierastais Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.