VEF Kultūras pils maina vizuālo tēlu

lielais-vestibils_baneris-701230ac

Rekonstrukcijas laikā, topot par modernāko kultūras centru Rīgā, VEF Kultūras pils maina arī vizuālo tēlu, pēc kultūras centra atvēršanas solot apvienot vēsturiski nozīmīgo ar mūsdienīgo.

Atgādinot VEF Kultūras pils vēsturisko izcelsmi, kultūras iestāde vienlaikus ar savu atdzimšanu vēlas akcentēt arī kultūrvēsturisko nozīmi, kas cieši saistāma ar Latvijas fenomenu – Valsts elektrotehnisko fabriku jeb VEF, kas savos plaukuma gados bija Latvijas rūpniecības flagmanis.

Kā zināms, rūpnīca šodien vairs nepastāv, tomēr tās vēsturiskā vērtība saglabājas. Apvienojot VEF vēsturisko veidolu ar modernu interpretāciju, VEF Kultūras pilij ir izveidots jauns logotips, pievienojot mūsdienīgu tulkojumu VEF Kultūras pils nosaukumā ietvertajam saīsinājumam VEF – Vērtības Elegantā Formā, tādējādi koncentrēti akcentējot kultūras centra darbības virzienu nākotnē. VEF Kultūras pils iecere un mērķis ir kļūt par mūsdienu kultūras flagmani, meklējot mākslas izpausmēm jaunus un radošus izteiksmes veidus.

VEF Kultūras pils ir lielākais kultūras centrs Latvijā. Pils rekonstrukcijas gaitā tiek veikti vairāki telpu uzlabojumi un pārplānojumi, akustikas un aprīkojuma modernizācija, būtiski tiks palielināta telpu funkcionalitāte, plānots ierīkot arī mūsdienīgu skaņu ierakstu studiju un modernizēt VEF vēstures muzeju.

VEF Kultūras pils būs moderna vide kultūrvēstures iepazīšanai, augstvērtīgām mākslas izpausmēm, radošai iniciatīvai un inovatīvu ideju īstenošanai. VEF Kultūras pils atklāšana pēc renovācijas plānota 2017.gada 17.novembrī.

Papildinformācija: Iluta Goba, VEF Kultūras pils vadītājas vietniece, tālr.: +371 67105085; mob. tālr.: +371 26388546; E-pasts: iluta.goba@riga.lv; interneta vietne: www.vefkp.lv

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr.: 67026838; mob. tālr.: 26708034; e-pasts: indra.vilde@riga.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.