Ūdenstūrisma sacensības Amata 51

3. un 4.aprīlī Latvijas čempionāts ūdenstūrismā „Amata 51”, kas norisināsies Amatas upē pie Zvārtes ieža. Jau otro pavasari Amatā ir zems ūdens līmenis, tomēr organizatori sola, ka sacensības notiks visās laivu klasēs un būs aizraujoši ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem.

Skatītājiem un līdzjutējiem interesantākais laiks būs 3.aprīlī no plkst 13.00, 4.aprīlī no plkst 12.00. Nobrauciens no Kārļu tilta vai Zvārtes ieža tilta līdz Līgatnes – Kārļu tiltam, vai sprints atbilstoši ūdens līmenim. Slaloms pirms Zvārtes ieža. Tūrisma tehnika komandām.

Sacensību rīkotāji aicina ikvienu skatītāju vai aizrautīgu fotogrāfu rūpēties par savu drošību, izvēloties piemērotu apģērbu, apavus un citu ekipējumu.

Pirmās sacensības Amatas upē notika 1964.gada 18. un 19. aprīlī. Tās bija ne tikai pirmās Latvijā, bet arī bijušajā Padomju Savienībā. Trase bija izveidota pie dzelzceļa tilta pār Amatu. Distances garums septiņi kilometri un papildus dabiskajiem šķēršļiem tika iekārti deviņi vārti. Sacensībās piedalījās 70 ekipāžas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.