Tuvojas “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017”

vidzemes-uznemeju-dienas-2017-afisa

Tuvojoties pavasarim, sākas gatavošanās “Vidzemes Uzņēmēju dienām 2017” – gada lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam reģionā, kas 19. un 20. maijā norisināsies Valmieras centrā. Tās tiks atzīmētas jau 20. gadu. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika, un šogad tā būs “Uzņēmējs – Vidzemes lepnums”.

“Vidzemes Uzņēmēju dienu 2017” laikā Valmierā pulcēsies Vidzemes novadu uzņēmēji un amatnieki, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, demonstrējot jaunākos produktus un pakalpojumus, kā arī savus sasniegumus. Tāpat pasākuma laikā būs iespēja apmeklēt Vidzemes novadu “sētas”, iepazīstot uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju daudzveidību. Kā ierasts, papildus notiks dažādas aktivitātes, kas būs saistošas gan lieliem, gan maziem pasākuma apmeklētājiem.

  Aicinām interesentus piedalīties izstādē un pēc iespējas daudzveidīgāk iepazīstināt ar savu ražoto produktu un pakalpojumu klāstu! Pieteikšanās dalībai izstādē līdz 2017.gada 31.martam. Aicinām sūtīt pieteikumus uz e-pastu valmiera@chamber.lv, faksu 64281214 vai iesniegt personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļā Stacijas ielā 26 Valmierā. Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 20264530. Aktuālā informācija, kā arī pieteikums-līgums pieejams mājaslapā www.vidzemesizstade.lv.

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” organizē LTRK Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Vidzemes plānošanas reģionu. Tas ir vienīgais šāda veida pasākums reģionā, kas norit jau divdesmito gadu pēc kārtas, nezaudējot savu popularitāti nedz tirgotāju, nedz apmeklētāju vidū.

Uz tikšanos “Vidzemes uzņēmēju dienās 2017”!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.