Tradicionālais ziemas rallijs – Sarma 2015

 

Foto: Autorally.lv

23. janvārī notiks tradicionālais ziemas rallijs “Sarma”, informē Gulbenes novada pašvaldība.

Viens no vecākajiem Baltijas reģiona rallijiem, tradicionālais ziemas rallijs – Sarma – ir izraudzīts par 2015. gada Latvijas un Igaunijas ralliju čempionātu pirmo posmu, kā arī Latvijas rallijsprinta čempionāta otro posmu. Līdz ar to pēc daudzu gadu pārtraukuma rallija Sarma norises laiks no februāra atkal ir pārcelts uz janvāri. Rallijam Sarma 2015 starts tiks dots 23. janvārī Apē, bet savā tradicionālajā mājvietā – Gulbenē – tas atgriezīsies 24. janvārī, kur būs rallija finišs un notiks uzvarētāju godināšana.

Apes un Gulbenes apkaimē jau ir izvēlēti rallija norisei nepieciešami ātrumposmi. To vidū ir gan pilnīgi jauni ātrumposmi, gan arī pēc ilgāka pārtraukuma tiks izmantoti ļoti klasiski un pieredzējušākajiem sportistiem ļoti labi pazīstami ātrumposmi. Trase ir veidota tā, lai tā liktos interesanta gan sportistiem, gan skatītājiem. Šobrīd izvēlēto ceļu kvalitāte ir ļoti laba, bet pārējais ir dabas rokās. Organizatori cer, ka šoreiz ziema nepievils un ceļus klās pietiekami bieza ledus kārta, un ceļmalas ielenks biezas kupenas.

Vienlaikus ar Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu dalībniekiem rallija Sarma 2015 trasē dosies arī Latvijas rallijsprinta čempionāta dalībnieki. Tiem rallijs Sarma būs otrais čempionāta posms, jo rallijsprinta sezona tiks atklāta nedēļu agrāk kaimiņu novadā.

Ar rallija Sarma 2015 gidu un citiem oficiālajiem dokumentiem iespējams iepazīties mājas lapā www.autorally.lv.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.