Tikšanās ar Jāni Joņevu

Attēls: Jānis Joņevs

20.aprīlī plkst. 13.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Sarkandaugavas filiālbibliotēka (Aptiekas ielā 14) aicina uz tikšanos ar rakstnieku Jāni Joņevu pasākumā „Cilvēkam ir nepieciešamas tiesības būt sliktam”.

Jānis Joņevs ir grāmatas „Jelgava 94” autors un Agotas Kristofas „Lielās burtnīcas” tulkotājs. Jānis Joņevs ir sarakstījis arīgrāmatu mazuļiem „Slepenie svētki”.

Par grāmatu „Jelgava 94” autors ir saņēmis Eiropas Savienības balvu literatūrā 2014 un Latvijas literatūras gada balvu nominācijā „Labākā debija”. Grāmata ir viena no 100 latviešu lasītāju visu laiku iemīļotākajām grāmatām TV šovā „Lielā lasīšana”. Tai piešķirta LTV raidījuma „100 grami kultūras” balva „Kilograms kultūras”. Romāns bija iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā „Bērnu un jauniešu žūrija” un Minhenes Starptautiskās Bērnu un jaunatnes literatūras kolekcijā „Baltie kraukļi”. Kopš 2013.gada grāmata piedzīvojusi jau četrus izdevumus.

„Toreiz mūzika bija skaļāka, bandīti bija bīstamāki un mati garāki. Cilvēki sēdēja zālājos, brauca bez biļetēm, devās nezināmos virzienos, neklausīja vecākus…Tas bija tik ļoti sen, bet beigties tā arī negrib…” Vai tiešam tā, jautāsim Jānim Joņevam pasākumā „Cilvēkam ir nepieciešamas tiesības būt sliktam”.

 Kontaktinformācija: tālr. 67392553

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.