Tava otra “pusīte”

Foto: Viktorija Raggana

Foto: Viktorija Raggana

Tik daudz cilvēku izmisīgi meklē sev partneri, savu “otru pusīti”, savu radniecīgo dvēseli. Tie jūtas nepilnvērtīgi bez šī “īpašā” cilvēka, kurš ienesīs šajā “nepilnīgajā” dzīvē harmoniju.

Bet… Tu, Draugs, neesi puse no vesela. Tie ir meli. Tu nekad neesi bijis puse no vesela.

Tu esi VESELS; tāda ir Tava patiesā daba.

Ja Tu meklē partneri, vai arī paliec attiecībās, tāpēc, ka jūties kā “puse” no vesela, ja Tu esi nelaimīgs savā vientulībā un baidies no tukšuma, Tu “pārnesīsi” uz savu partneri savu nelaimīgo lauku un trauksme rībinās un zibeņos virs jūsu attiecībām.

Atrodi savu laimi sevī. Padari laimīgu to vidi, kurā Tu dzīvo un esi tur. Atklāj savas vientulības prieku. Kamēr Tu vēlies no tās aizbēgt, Tu vienmēr būsi vientuļš, jo bēgsi no sevis, kas arī ir visas cilvēciskās būtības galvenā sāpe.

Atrodi prieku iekšpusē. Esi tas, pie kura Tu vienmēr esi tiecies. Un kad Tu būsi gatavs, šajā tavā vidē parādīsies citi, Tevis gaidītie, mīļie draugi un partneri. Lai viņi runā, smejas, spēlē, paliek vai aiziet, ja aiziet. Priecājies par viņu brīvību. Sajūti šo saikni dziļi, dziļi. Pievērs uzmanību tam, kad Tu jūties laimīgs un arī tam, kad jūties nelaimīgs, bet nevaino citus un esi pateicīgs dzīvei.

Iemāci arī viņiem iemīlēt pašiem savu vientulību. Varbūt šis jaunais personāžs būs Tavs draugs, varbūt mīļotais vai mīļotā, varbūt jūs apprecēsities, varbūt jums būs ģimene, bet varbūt jūs viens otru vairs nekad nesatiksiet. Šajā priekā par šo dziļo saikni birkai un nosaukumam nav nozīmes un nākotne pati par jums parūpēsies.

Un Tu atradīsi savu otro pusīti sevī un vientulības bailes izgaisīs rīta saules staros.
Skaistu, saulainu Tev dienu!

Džozefs Fosters

Tulkoja: Ginta FS

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.