Kuldīgas velofestivāla 2016 ietvaros notiks nakts brauciens

velo_nakts1

SPOŽĀKĀ VELO NAKTS KULDĪGĀ!

Kuldīgas velofestivāls 28. maijā arī šogad pārsteigs ar spožāko velo nakti! Lai tai aizraujošāk sagatavotos, velo nakts dalībnieki aicināti apmeklēt un izmantot radošās darbnīcas “Esi spožs un drošs!” palīdzību.

Darbnīcā, kas pa dienu darbosies Pilsētas estrādē, bet vakarā no 22:00 līdz 23:00 – Pilsētas dārzā, varēsiet piemeklēt un izveidot atbilstošus velosipēda izgaismošanas risinājumus ar LED gaismas virtenēm un citiem pārsteidzošiem un krāšņiem gaismas elementiem. Būs iespēja veikt velosipēda tetovēšanu! Izmantojot luminiscējošu krāsu un trafaretus, uz velosipēdu rāmjiem tiks veidoti krāsaini tetovējumi, kuri atstaro gaismu, padarot ne tikai pašus dalībniekus redzamākus, bet arī vizuāli izdaiļojot velosipēdus. Taču ikviens arī pats var ļaut lidot radošajām domām, un radīt savu unikālo gaismas ratu, ar kuru pārsteigt velo nakts braucienā.

Spožāko nakts velobraucēju izvēlēsies pasākuma organizatoru veidota žūrija. Spožākajam nakts braucējam tiks 300 eiro vērta dāvanu karte aktīvās atpūtas veikalā “Gandrs”, kuru dāvā ilggadējais  sadarbības partneris SIA “Velokurjers”.

Jaunums – Pilsētas dārzs būs galvenā nakts velobrauciena norises vieta. Pilsētas dārzā 22:00 sāksies dalībnieku reģistrācija, 23:00 ar spožāko nakts velobraucēju parādi tiks dots starts 15 km garajam nakts velobraucienam maršrutā Pilsētas dārzs – Riežupe – Mežvalde – Pilsētas dārzs. Nakts velobrauciena noslēgumā Pilsētas dārzā, dalībnieki tiks aicināti baudīt pikanto velo zupu.

Ikviens velofestivāla dalībnieks, līdzjutēji un citi interesenti 22:00 vakarā tiek aicināti apmeklēt Brīvdabas kino Pilsētas dārzā, kur tiks izrādīta divu filmēšanas komandu dienas laikā uzņemtā un samontētā Kuldīgas velofestivāla filma. Tās būs patiesas emocijas, intervijas, piedzīvojumi! Nāciet un meklējiet sevi uz lielā ekrāna!

Savukārt kulminācija velodienas noslēgumā būs grupas “Dagamba” koncerts, kas sāksies 1:00 naktī. Grupa “Dagamba” savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada aizraujošu un spēcīgu skanējumu, kas velofestivāla izskaņā spilgti atbalsosies senās Kuldīgas naksnīgajās debesīs

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.