Spīķeru kvartāls kopā ar kinoprojektu “Spektrs” piedāvā brīvdabas kino vakarus visas vasaras garumā

kino-SpikerosTurpinot pagājušajā gadā veiksmīgi iesākto brīvdabas kino vakaru tradīciju, arī šogad Spīķeru radošais kvartāls kopā ar kinoprojektu “Spektrs” piedāvās sešus brīvdabas kino vakarus, kuros Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs baudīt pasaules kino meistardarbus visas vasaras garumā.

Skatītājus gaida apbalvotas, atzītas un vienkārši izcilas filmas uz lielā ekrāna zem klajas debess – ar kinoprojekta “Spektrs” rīkotāju ievadvārdiem un, iespējams, citiem pārsteigumiem.

Programmas filmas:

2. jūnijs – “Šokolāde” (“Chocolat”), 2016

Biogrāfisks stāsts par pirmo melnādaino cirka mākslinieku – klaunu, kuru sauca Šokolāde un kurš kļuva populārs 19. gadsimta beigās Francijā. Galvenajā lomā – franču kino zvaigzne Omar Sy (“Untouchables”, “Samba”).

16. jūnijs – “Saula dēls” (“Son of Saul”), 2015

Ungāru režisora Lāzlo Nemeša unikālais bezkompromisu skatījums par Holokausta tēmu. Grand Prix balva Kannu kinofestivālā un “Oscar” balva kā labākajai ārzemju filmai.

7. jūlijs – “Mežonīgie stāsti” (“Wild Tales”), 2014

Latiņamerikāņu kaislības no producenta Pedro Almodovara – seši savstarpēji nesaistīti, bet tik ļoti dzīvi, emocionāli un mežonīgi stāsti no Argentīnas. “Oscar” balvas nominācija kā labākajai ārzemju filmai.

21. jūlijs – pārsteiguma filma

Viena no 2015. gada neparastākajām un izcilākajām filmām. “Oscar” balvas nominācija un virkne citu balvu.

11. augusts – ”Baisās pasakas” (“Tale of Tales”), 2015

Itāļu režisora Mateo Garones (“Gomorra”) lielbudžeta projekts angļu valodā ar Salmu Haijeku, Vincentu Kasselu, Džonu C. Reiliju un citām Holivudas zvaigznēm. Filma izrādīta Kannu kinofestivāla oficiālajā programmā. 16+

25. augusts – “Dižais skaistums” (“The Great Beauty”), 2013

Tautā iemīļotā itāļu režisora un īsta mūsdienu klasiķa Paolo Sorrentino (“Jaunība”, “Il Divo”) skaistākā un sapņainākā filma – oda Romai un skaistās dzīves neizbēgamajai dekadencei. “Oscar” balva par labāko ārzemju filmu.

Visas filmas oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu vai latviešu/krievu valodās.

Apmeklētāji laipni aicināti kino vakariem Spīķeros, Maskavas ielā 8. Kino seansu sākums plkst.22:00. Ieeja visos kino vakaros bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.