Šodien Spīķeros norisināsies Zinību dienas svētki

zinibu dienas afisha1.septembrī Spīķeru kvartālā norisināsies lielākie un aizraujošākie Zinību dienas svētki Rīgā. Pasākumā varēs radoši darboties dažādās darbnīcās, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, kā arī novērtēt jauno mūzikas grupu sniegumu un svētku noslēgumā uzgavilēt populārām pašmāju grupām – „Rīgas Modes”, „Triānas Parks” un „Olas”. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 ikviens būs aicināts izpausties radoši dažādās darbnīcās. Apmeklētāji varēs izveidot nozīmītes un atstarotājus ar savu īpašo dizainu. Tāpat skolēniem būs iespēja veidot draudzības aproces gan sev, gan draugiem. Domāt zaļi un saudzēt dabu un vidi rosinās „Homo ecos:” darbnīca, kurā būs iespēja apgūt kā no dažādam vecām mantām, ko parasti izmetam atkritumos, var uztaisīt jaunas un ikdienā noderīgas lietas. Izpaust savu fantāziju un veidot dažādus dekoratīvus priekšmetus aicinās hama pērlīšu darbnīcā.

Par jautrību un atjautību svētkos gādās „Braingames” galda spēles, lielās koka spēles un lielformāta spēles, kas tematiski balstītas uz klasisko un visiem labi zināmo galda spēļu motīviem, kā arī iemīļotu multiplikāciju un pasaku motīviem. Pasākumā varēs aplūkot un izbraukt ar jancīgajiem „Kreicbike” ērmriteņiem.

Zinību dienas svētkos darbosies arī tematiskais svētku foto stūrītis, kurā skolēni un studenti varēs iemūžināt savas Zinību dienas emocijas profesionāla fotogrāfa vadībā.

No plkst. 15.10 līdz plkst. 19.00 uz svētku skatuves kāps jaunās mūzikas grupas – „Black Bloom”, „Piparmētra”, „Jānis Niedra”, „Higher State of Mind”, „Cellar Cat” un „The Citizens LV”. Svētku izskaņā, no plkst. 19.00 līdz plkst. 22.00 skolēni un studenti aicināti uz neaizmirstamu, aktīvu un atraktīvu svētku koncertu, piedaloties iemīļotajām pašmāju grupām „Rīgas Modes”, „Triānas Parks” un „Olas”. Pasākumu vadīs neatkārtojamais un atraktīvais Rīgas bebrs.

Apmeklētāji laipni gaidīti uz Zinību dienas svētkiem Spīķeru kvartāla laukumā 1.septembrī, Maskavas ielā 8. Pasākuma norises laiks no plkst. 15.00 līdz plkst. 22.00. Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē biedrība „Rīgas Spīķeri”, atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.