“Smooth Kats” Spīķeru kvartālā

15. jūlijā Spīķeru kvartālā ar brīvdabas koncertu uzstāsies viesmākslinieces no Krievijas – muzikālā apvienība “Smooth Kats”, izpildot skaņdarbus džeza, fanka un populārās mūzikas noskaņās.

“Smooth Kats” ir meiteņu “acid-jazz”, popa un fanka grupa no Sanktpēterburgas, Krievijā. Grupā muzicē perkusioniste Diana Oganezova, basģitāriste Katerina Alpatova, saksofoniste Anna Bokum, ģitāriste Jekaterina Vasiljeva, taustiņinstrumentāliste Nataļja Mamedova un bundziniece Katerina Popova. Vokālu grupā izpilda gandrīz visas tās dalībnieces.

Meitenes spēlējušas uz dažām skatuvēm vairākos festivālos Krievijā – “Petrojazz Summer”, “Petrojazz Autumn”, “St. Petersburg Harley Days”, “Cover Party” un “Lady in Jazz” -, kā arī sniegušas jau vairāk nekā 70 koncertus Sanktpēterburgā un citur. 2015.gada martā “Smooth Kats” kļuva par laureātēm starptautiskajā mūzikas konkursā “Czech Jazz Contest”, savukārt šobrīd grupa strādā pie sava pirmā ierakstu albuma.

Spīķeru kvartālā grupa sniegs īpaši piemeklētu programmu Spīķeru brīvdabas skatuvei. Repertuārā būs vairākas pasaulē jau atzinību guvušas melodijas un skaņdarbi, tāpat arī grupas oriģināldziesmas gan krievu, gan angļu valodā.

Ieeja koncertā būs bez maksas. Pasākuma sākums plkst.19.00

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.