Skriešanas sezonas atsākšana. Ievadlekcija!

SkriešanaVisiem tiem, kuri aizraujas ar skriešanu, lietderīgi būtu apmeklēt lekciju, kas veltīta pareizai sezonas atklāšanai! Jau sestdien uzzināsi, iespējams, daudz ko jaunu un noderīgu.

2. aprīlī, plkst. 12.00 Kalnciema kvartāla (Kalnciema ielā 35) Vīnu veikala un kafejnīcas zālē ikviens interesents aicināts piedalīties iedvesmas lekcijā par skriešanas sezonas atklāšanu vai turpināšanu pēc ziemas sezonas un gatavošanos maratoniem.

Lekcijā uzzināsim vairāk par skriešanas sezonas atsākšanu/ turpināšanu, kas saistīta ar ekipējuma izvēli, iespējamu dalību masu skrējienos, sacensībās un līdz ar to arī nedaudz par treniņu plāniem, pulsiem un ātrumiem treniņa laikā, kā arī veselības pārbaudi pirms sezonas. Pievērsīsimies pakāpeniskai adaptācijai slodzei, lai neiedzīvotos traumās – iezīmēsim jaunākās tendences treniņu metodikā iesācējiem un pieredzējušākiem skrējējiem, uzzināsim par atsildīšanās lomu u.t.t. Tiks skarti arī citi svarīgi jautājumi – ekipējums, apģērbs, uzturs, u.c.

Par to, kā labāk sagatavoties sezonas atklāšanai un maratoniem, bezmaksas seminārā skriešanas entuziastiem stāstīs maratonists Raimonds Soopargs. Ieeja – bez maksas.

Tikmēr Kalnciema kvartāla tirdziņā būs iespēja iegādāt pavasara labumus mundrumam un veselībai – bērzu sulas, pavasara dīgstus, pirmos zaļumus un citus vitamīnu un enerģijas avotus. Tirdziņš norisināsies no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Ieeja – bez maksas!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.