Sikspārņu nakts Ķemeru nacionālajā parkā

5. jūlija vakarā Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija aicina uz Sikspārņu nakti. Pasākums notiks dabas izglītības centrā “Meža māja”, Ķemeros, sākums plkst. 19:00.
Sikspārņu naktī ikvienam interesentam ir iespēja noklausīties Latvijas vadošo sikspārņu pētnieku lekcijas par sikspārņu izplatību Latvijā un citur pasaulē, to daudzveidību un dzīvesveidu, paradumiem. Visa pasākuma laikā ierasti darbojas radošās darbnīcas, kur gan lielie, gan mazi Sikspārņu nakts dalībnieki var izpaust savu radošo garu.
Sikspārņu nakts centrālais notikums ir sikspārņu vērošanas ekskursija Ķemeru pilsētas parkā, kas ierasti sākas pēc saulrieta. Ekskursijas laikā ekspertu vadībā pasākuma dalībniekiem ir iespēja ar ultraskaņas detektora palīdzību sadzirdēt vairāku ĶNP mītošu sikspārņu sugu pārstāvjus.
Pasākuma programma:
  • 19:00 – 21:30 Radošās darbnīcas, izziņas uzdevumu trasīte
  • 20:00 – 21:30 Lekcijas par sikspārņiem; filma „Sikspārņu dienasgrāmata. Zelta zemes nakts bērni”
  • 21:30 Leļļu teātra izrāde „Sikspārņu dzīves ainiņas”
  • Pēc saulrieta, ap plkst. 22:00 sikspārņu vērošanas ekskursija Ķemeru parkā
Dalība pasākumā ir bezmaksas. Apmeklētājiem ieteicams vilkt ērtu, laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, noderēs arī kabatas lukturītis. Noteikti neaizmirstiet arī kādu līdzekli odu atbaidīšanai!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.