Sapņotāju lampas – DREAM ROOM

Dream Room ir samērā jauns ražotājs Latvijā, bet ideja piedzima jau pāris gadus atpakaļ, rūpīgi tika apsvērta un izsapņota. Mēs esam mazais uzņēmums, kas ražo dekoratīvā tipa gaismekļus, kā arī papildus nodarbojamies ar interjeru noformēšanu.

Komandā esam 2 darba rūķi- Oskars, kurš nodrošina, lai viss spīd, jeb cilvēks, kas ir gan projektētājs, gan tehniskā Dream Room puse, un Tifānija- Ieva, kura atbild par produktu dizainu, un māksliniecisko noskaņu uzņēmumā.

Aizsākums Dream Room ir diez gan sens un mazliet komisks, jo pirms kādiem 4 gadiem viens otram Ziemassvētkos uzdāvinājām paštaisītas lampas (bet neko nenojautām, par otra dāvanu), tajā brīdi sapratām, ka esam ļoti labs tandēms, Oskars iegūst izglītību inženierzinātnēs, savukārt, Tifānijai –Ievai ir augstākā izglītība dizainā.

Mums patīk dabīgas lietas, Latvijas skaistums, un piepildīt drēgno laiku ar siltu harmoniju. Tāpēc arī mūsu lampām tematika ir ļoti Latviska, mēs savijam vienkāršo ar skaisto, akcentējot mūsu tautas vērtības un apkārtējo vidi. Savienojam dizaina plašās iespējas un idejas ar tehnisko risinājumu un gaismu.

Lielākais gandarījums no mūsu radītajiem gaismekļiem, ir siltums, ko mūsu lampa ienes citu mājās, ka šis gaismas objekts dzīvo pilnvērtīgu dzīvi. Mums ir liels prieks, ka dzirdam, ka klienti stāsta, ka katru dienu ieslēdz kādu no mūsu lampām, jo tas piepilda viņu apkārtējo telpu.

eco_webRunājot par tehnisko pusi gaismekļu ražošanā, katru lampu veidojam ar rokām, varbūt arī tas ir iemesls, kāpēc cilvēkiem mūsu lampas kļūst īpašas, jo tie nav rūpnīcu produkti, katra lampa ir ar dvēseli un raksturu. Mūsu produktam ir liela ‘pievienotā vērtība’, neskaitot rūpīgo roku darbu, mēs piedomājam, arī pie ekoloģiskās puses, strādājam tikai ar LED apgaismojumu, kā arī lampu tapšanas brīdi neizmantojam ķīmiskas vai toksiskas vielas- mūsu produkts ir tīrs, arī materiālus lampām cenšamies iepirkt no vietējiem šeit pat Latvijā! Ikdienā mums mīļi darba rīki ir papīrs, tagad arī audekls un, protams, koks. Mūsu misija ir aicināt redzēt un sajust skaisto, nebaidīties ienest s savā mājoklī dekoratīvo apgaismojumu, kā arī aicināt apkārtējos izmantot LED apgaismojumu, mūsu lampas ir ļoti ekonomiskas, arī ja lampa ir iedegta visu diennakti, elektrības rēķins praktiski nemainīsies. Mēs atbildam par savu ražojumu un tā kvalitāti, tāpēc katrai lampa ir 2 gadu garantija.

Jebkurš lielisks sapnis sākas ar sapņotāju.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.