Šamanisko deju un mūzikas festivāls / Shamanic music and dance festival

Samanisko deju un muziku  festivals - 528.lv Pozitivo Sajutu Portals-2

Kopš seniem laikiem šamaniskie rituāli ir kalpojuši, lai atkal savienotos ar Māti dabu, Māti Zemi un izveseļošanās, apskaidrības un garīguma enerģijām.

Saulgriežu laiks vēl vairāk pastiprina šo rituālu spēku. Jau trešo reizi Latvijā viesosies mūziķis, šamanis un gids uz citām apziņas telpām – Rishi!

Esam uzaicinājuši arī vienu no Transpersonālās psiholoģijas pamatlicējiem Latvijā, Vladislavu Kengu, mūziķus, garīgo prakšu skolotājus un daudzus citus draugus, meistarus savā jomā. Šīs būs trīs piesātinātas dienas savas īstenās būtības meklējumos, vieglā un nepiespiestā festivāla atmosfērā.

Izdejo Savu Ceļu uz Brīvību ir šamanisku rituālu festivāls, kuru kopīgi sāksim vienotā ceļojumā, Transa dejas rituālā dzīvās mūzikas pavadījumā. Šamaniskā TransaDeja ir sens dažādu kultūru sajaukuma rituālais ceļojums, lai izsauktu un savienotos ar mūsu iekšējās pasaules, Mātes Zemes un Garu pasaules gudrībām. Mēs izmantosim dinamisku dziedinošo skaņu un perkusiju ritmu sajaukumu ar transformējošu elpošanas tehniku, lai atvērtu durvis mūsu iekšējiem resursiem.

Nākamajās dienās savienosimies ar savu Spēka dzīvnieku, varēsiet pievienoties Uguns rituālam, Šamanisko bungu meditācijai, Šamaniskai pirtiņai Daugavas krastā, Gongu meditācijai, Dvēseles medībām, dažādām meistarklasēm, sevišķām Tribal deju nodarbībām sievietēm, radošajām nodarbībām, labirintam u.c.

Festivāla telpa ir atvērta gan individuāliem meklētājiem, gan ģimenēm ar bērniem.

Vienoti, kopā, mēs un Māte Zeme. Mūzikā, dejā, priekā!

Reģistrācija..
butiba.lv

Dress Code..
Etniski, Šamaniski Hippi Līgo ietērpi, pietiekami ērti, lai varētu piedalīties dejās un praksēs. Peldkostīmi – esam Daugavas krastā ar iespēju jeburā mirklī nopeldēties 😉

Ēdināšana..
Ekskluzīvi gardās veģetāras maltītes būs viens no mūsu kopējiem rituāliem, 3 x dienā. Lūdzam paņemt līdzi savus traukus un ēdamrīkus, jo vienreizējos traukus festivālā neizmantosim. Festivāla teritorijā nebūs iespējams par maksu iegādāties papildus uzkodas, tāpēc visu bez kā nevarat iztikt, ņemat līdzi no pilsētas 😉

Vieta..
Latvijas lielākās un skaistākās upes Daugavas krastā, simtgadīgu priežu meža ielokā, gleznainā dabas nostūrī, atrodas atpūtas komplekss “Ievas Līcis” un “Umuri”.
Telts vieta ir iekļauta festivāla dalības maksā.
Gultas vieta viesu namā – Eur 30.- (reģistrācija istabiņās sākot ar 23. jūnija plkst.16:00, izbraukšana 25.jūnijā plkst. 18:00)

Dalības Maksa
Eur 66.- apmaksājot līdz 30.aprīlim, iekļauts visu prakšu un rituālu apmeklējums, telts vieta (+Eur 21.- par 6. kopējām ēdienreizēm)
Eur 77.- iekļauts visu prakšu un rituālu apmeklējums, telts vieta
Eur 98.- iekļauts visu prakšu un rituālu apmeklējums, telts vieta + 6 kopējas ēdienreizes

Saziņa ar organizatoriem..
info@butiba.lv
Tel. 27759979

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.