Rīgu apmeklēs viena no populārākajām ceļojumu blogerēm pasaulē

No 14. līdz 22.martam Rīgā viesosies tūrisma bloga www.lesleycarter.wordpress.com autore Leslija Kārtere (Lesley Carter) no ASV. Viņas bloga apmeklētāju skaits un unikālo apmeklētāju rādītāji ierindo viņu starp TOP 10 tūrisma blogeriem pasaulē.

Apmeklējuma  laikā L. Kārtere iepazīs Rīgu, tās vēsturi, arhitektūru, mākslu, virtuvi, un, protams, „Rīga 2014” programmu – tās ietvaros apmeklēs koncertus, izstādes un citus kultūras pasākumus.

Kā stāsta Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdes locekle Vita Jermoloviča, “blogere L. Kārtere ik gadu izveido vēlmju sarakstu, kas ietver visu, ko autore vēlētos gada laikā realizēt, redzēt, izbaudīt, un kā viena no pirmajām lietām šogad šajā sarakstā bija apmeklēt Rīgu. Ņemot vērā lielo lasītāju auditoriju visā pasaulē, ko iespējams uzrunāt, uztveram to kā lielu pagodinājumu uzņemt Lesliju Rīgā. Blogs ir lieliska platforma, kurā brīvā un visiem saprotamā veidā dalīties ar personīgo pieredzi un sniegt padomus lasītājiem par konkrētajā pilsētā piedzīvoto un redzēto. Domāju arī, ka mūsdienās nevienu nav nepieciešams pārliecināt par interneta nozīmi cilvēku ikdienā.”

L. Kārteres blogu ik mēnesi apmeklē viens miljons interesentu no vairāk nekā 175 pasaules valstīm, no kuriem 100 000 mēnesī ir unikālie lietotāji. Kopējais bloga apmeklētāju skaits ir sasniedzis 27 miljonus.

Blogere par gūtajiem iespaidiem dalās ne vien savā blogā www.lesleycarter.wordpress.com, bet arī dažādos sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Youtube u.c., kuru sekotāju skaits ir lielāks nekā 40 tūkstoši.

L. Kārtere ir arī Bucket List Publications īpašniece un redaktore, kas ir piedzīvojumu ceļojumu vietne. Tās auditorija ir cilvēki, kuri vēlas atklāt ko jaunu, unikālu un piedzīvojumiem bagātu. Pēdējo divu gadu laikā blogere ir sadarbojusies ar vairākiem populāriem tūrisma, ēdināšanas un piedzīvojumu uzņēmumiem.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.