„Rīgas krāmu tirdziņš” uzsāks trešo sezonu

Rīgas krāmu tirdziņš Spīķeros atgriežās! 

Jau trešo sezonu Spīķeru kvartālā norisināsies Rīgas krāmu tirdziņš “Riga Flea Market”, piedāvājot pircējiem iegūt savā īpašumā neatkārtojamas un izcilas pērles. Ikviens šeit varēs atrast lietu, kas būs tīkama tieši Tev. Sākot ar 9. aprīli tirdziņš norisināsies divas reizes mēnesī.

Tirdziņa preču sortiments kā ierasts būs plašs un daudzveidīgs visdažādākajām vajadzībām un mērķiem. Piedāvājumā būs gan mājas interjera priekšmeti, tāpat arī vinila plates, nozīmītes, porcelāna figūriņas, trauki, grāmatas, aksesuāri, apģērbi un citas interesantas lietas.

rfm spikeri 2

Paralēli plašajam preču sortimentam „Rīgas krāmu tirdziņa” pievienotā vērtība viennozīmīgi ir iespēja uzzināt katras noskatītās vai iegādātās lietas vēsturi – no kurienes tā nākusi, kad iegādāta, kādiem mērķiem izmantota, kam piederējusi un citi Jūsu jautājumi tiks atbildēti tieši no pašiem lietu īpašniekiem – tirgotājiem.

Tirdziņš jau trešo sezonu darbosies ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas vērtīgs krājumā, ko nodot citam saimniekošanā. Savukārt pircējiem šādi krāmu tirdziņi ir iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi no šī un pagājušā gadsimta un iegādājoties tās dot tām otro elpu.

Arī vēsturiski tirdzniecības gars un andele Spīķeru kvartālam nav bijuši sveši jēdzieni – jau kopš 14.gs. Spīķeri Daugavas krastā tika veidoti kā noliktavas dažādām precēm, kuras pēc tam tika tirgotas Rīgā vai uzglabātas un vestas tālāk. „Rīgas krāmu tirdziņš” ir kā tilts starp laikiem, kurš arī mūsdienās iedveš un iedzīvina kvartālā Spīķeru pirmsākumu pamatfunkciju – lietu uzglabāšanu un tirgošanos. rfm spikeri

Tirdziņi norisināsies Spīķeru kvartāla pagalmā, Maskavas ielā 10, no plkst. 11:00 līdz plkst.16:00.  Ieeja bez maksas.

Nākamie tirdziņi Spīķeros notiks 23.aprīlī, 14.maijā, 21.maijā, 4.jūnijā, 18.jūnijā un interesenti, kuriem ir kas tirgojams krājumā, dalību var pieteikt jau tagad, iepazītosties ar tirdziņaNOLIKUMU un aizpildotpieteikuma anketu. Plašāka informācija www.spikeri.lv.

Afisa Riga Flea Market 16

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.